Trwa ładowanie...
d3l3bth

Przychodził z wózkiem do szkół i okradał pracowników

"Troskliwy ojciec" to kolejny sposób na kradzieże 20-letniego Łukasza K.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przychodził z wózkiem do szkół i okradał pracowników
d3l3bth

Śródmiejscy policjanci zatrzymali po raz kolejny 20-letniego Łukasza K. Mężczyzna znany jest warszawskim mundurowym z nietypowych sposobów kradzieży. W marcu był zatrzymywany za włamanie do pokoju hotelowego i kradzież pieniędzy studentkom oraz za * wielokrotne okradanie starszych osób pod legendą „załatwienia potrzeby fizjologicznej”*.

Tym razem mężczyzna, odwiedzając szkoły i przedszkola w Śródmieściu okradał pracowników tych placówek. By nie wzbudzać podejrzeń Łukasz K., zabierał ze sobą wózek dziecięcy z 1,5-rocznym synkiem. Mężczyzna przyszedł do szkoły przy ulicy Szwoleżerów i udawał troskliwego ojca. Pod nieuwagę jednej z pracownic wyjął z torebki portfel.

Policjanci zatrzymali 20-latka. Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że mężczyzna był nie tylko w szkole, ale również w przedszkolu przy Czerniakowskiej. Tam okradł dyrektorkę, wyciągając z torby ponad 1300 zł. To nie jedyny występek złodzieja. Okazało się, że w tym samym przedszkolu okradł również jedną z wychowawczyń. Za każdym razem złodziej pojawiał się z wózkiem.

d3l3bth

Łukasz K. przyznał się do obu przestępstw i wykroczenia. W śródmiejskiej komendzie usłyszał zarzuty kradzieży.

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth