Trwa ładowanie...

Przygotowania do rajdu Barbórka. Karowa zamknięta

Na trasie zobaczymy m.in. Kajetana Kajetanowicza i Tomasza Kuchara.

Przygotowania do rajdu Barbórka. Karowa zamknięta
d2d0saf
d2d0saf

Zmiany w organizacji ruchu w Śródmieściu. Już w sobotę 10 grudnia odbędzie się 54. Rajd Barbórka wraz z kryterium Asów na Karowej. W związku z tym już teraz część ulic jest zamknięta.

W sobotę rozegrane zostaną odcinki specjalne Rajdu Barbórka. Rajdowcy będą się ścigać m.in. na Torze Służewiec i na Autodromie Bemowo. Natomiast o godz. 18.30 w Śródmieściu odbędzie się punkt kulminacyjny, czyli kryterium Asów. Kierowcy będą walczyć o tytuł Króla Karowej. Wśród załóg, które zobaczymy na trasie będą m.in. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran, Grzegorz Grzyb i Robert Hundli oraz Tomasz Kuchar i Magda Lukas. W związku z budową i organizacją trybun konieczne jest zamknięcie dla ruchu fragmentów niektórych ulic.

Już teraz dla kierowców niedostępna jest część ul. Furmańskiej. W czwartek o północy drogowcy zamkną fragment ul. Karowej od Dobrej do Browarnej. W związku z tym na objazdy skierowana zostanie linia 105. Autobusy jadące w kierunku krańca Browarna od skrzyżowania ulic Dobrej i Lipowej pojadą ul. Dobrą do przystanku Mariensztat. Natomiast w kierunku krańca Os. Górczewska pojadą ul. Dobrą do Nowego Zjazdu i dalej Wybrzeżem Kościuszkowskim do Karowej, z której skręcą w Dobrą. Objazd będzie obowiązywał do 12 grudnia.

Z kolei od piątku od godz. 21 do soboty do godz. 24 z ruchu wyłączone zostaną ul. Karowa od Krakowskiego Przedmieścia do Browarnej, Browarna od Karowej do Laszczyńskiej oraz ulice: Gęsta, Wiślana, Lipowa i Radna pomiędzy Browarną a Dobrą.

Tymczasowo zmniejszy się też liczba miejsc parkingowych. Do 14 grudnia z parkowania wyłączone są Furmańska, Gęsta, Wiślana, Lipowa, Radna oraz fragmenty ul. Dobrej i Karowej.

d2d0saf

Źródło: UM Warszawa/Wawalove

(oprac. MO)

d2d0saf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d0saf