Trwa ładowanie...

Przyjdź z rodziną na piknik!

Konkursy, gry, zabawy, pokazy mody, warsztaty, przedstawienia i koncerty!

Przyjdź z rodziną na piknik!
d4lvflr
d4lvflr

Bemowski Piknik to przede wszystkim święto, które ma za zadania integrować mieszkańców dzielnicy. W ubiegłym roku uczestniczyło w nim aż około 8 tys. osób!

W tym roku impreza została podzielona na trzy strefy:został podzielony__

STREFA ZIELONA to strefa rytmu. Od 13.00 na małej scenie wystąpią grupy Viva el Cajon!, Gongmasters (niezwykły pokaz gry na gongach, misach i didgeridoo) i Drumbastic. Będziecie mogli wziąć udział w Drum Circle, czyli graniu na bębnach w kręgu. Odważnych zaprosimy do udziału w warsztatach gry na djembe, prowadzonych przez muzyków ze Strefy Rytmu i West African Project.

d4lvflr

STREFA ŻÓŁTA to strefa sportu balonowego. Punktualnie o 14.00 rozpoczną się Mistrzostwa Warszawy Młodzików w konkurencji modeli balonów na ogrzane powietrze. Młodzi baloniarze wypuszczą w niebo dziesiątki kolorowych balonów.

STREFA CZERWONA to strefa dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy dwa wspaniałe przedstawienia: „Gąsienica – czyli bajka z jajka” i „Mama Mu”, a także liczne animacje, zabawy, gry i konkursy. O 18.00 rozpoczyną się koncerty. Zagrają Drum Power Band, Kamil Bednarek z zespołem oraz Maleo Reggae Rockers.

Amfiteatr Bemowo, 6 maja, od godz. 13.00. Wstęp wolny!"Echo" objęło patronat medialny nad piknikiem. Zapraszamy do Amfiteatru Bemowo!

d4lvflr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lvflr