Trwa ładowanie...
d20q8dk

Przyjechał turystycznie do Polski. Zamiast zwiedzać, wyłudzał pieniądze

Mężczyzna, obywatelstwa rumuńskiego przyjechał turystycznie do Warszawy. Natomiast zwiedzał tylko stołeczne metro, gdzie prowadził kwestę na głuchoniemych. - Zostanie postawiony mu zarzut oszustwa - mówi WawaLove oficer prasowy, Robert Szumiata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyjechał turystycznie do Polski. Zamiast zwiedzać, wyłudzał pieniądze
(Wirtualna Polska, Fot: Wirtualna Polska)
d20q8dk

W środę około godziny 15 na stacji Ratusz Arsenał mężczyzna zbierał pieniądze „na rzecz osób głuchoniemych”. Na kwestującego zwrócił uwagę jeden z pasażerów metra, który zgłosił sprawę patrolującym funkcjonariuszom miejskim.

W trakcie interwencji do funkcjonariuszy podszedł inny patrol z mężczyzną, który stwierdził, że obcokrajowiec wraz z innym mężczyzną go oszukał. Poszkodowany chciał ofiarować 20 zł, ale miał tylko stuzłotowy banknot. Mężczyzna poprosił o wydanie reszty. Zamiast otrzymać 80 zł reszty, dostał tylko 40. Gdy poszkodowany domagał się całej sumy, mężczyźni rozeszli się.

d20q8dk

Obywatel Rumunii na komisariacie tłumaczył, że nie ma stałego adresu w Polsce, bo przyjechał do Warszawy turystycznie i następnego dnia miał wyjechać. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. - Zostanie postawiony mu zarzut oszustwa - mówi WawaLove oficer prasowy, Robert Szumiata.

Zobacz także: Sikorski u Hofmana: „Taśmy są pomnikiem tego, jaką uczciwą byliśmy ekipą”

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d20q8dk

Podziel się opinią

Share
d20q8dk
d20q8dk