Trwa ładowanie...

Przykuł graficiarza łańcuchem do tramwaju. Ruszy postępowanie dyscyplinarne

Dwóch mężczyzn namalowało graffiti na tramwaju, który stał w garażu.

Share
Przykuł graficiarza łańcuchem do tramwaju. Ruszy postępowanie dyscyplinarne
drpgvkt

Dwóch mężczyzn wtargnęło na teren zajezdni tramwajowej na warszawskim Mokotowie i zdewastowało jeden z wagonów tramwajowych. Za karę mechanik pracujący na miejscu przywiązał jednego z wandali do tramwaju. Rzecznik Tramwajów Warszawskich: "wobec pracownika zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne".

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek około godziny 3.00. Dwóch mężczyzn namalowało graffiti na tramwaju, który stał w garażu. Jak podaje TVN Warszawa, zajście zauważyli mechanicy pracujący w zajezdni i natychmiast zareagowali. Złapali jednego wandala. Drugiemu udało się uciec. Najpierw zadzwonili po policję, następnie stwierdzili, że sami wymierzą mężczyźnie karę. Przykuli go łańcuchem do tramwaju i kazali naprawić wyrządzone szkody.

Po nagłośnieniu sprawy rzecznik Tramwajów Warszawskich wydał oświadczenie w tej sprawie. "Stanowczo potępiamy zachowania, które przyczyniają się do dewastacji mienia publicznego. Są to pieniądze wszystkich warszawiaków" – czytamy w oświadczeniu. Rzecznik dodał też, że wandal usunął graffiti z tramwaju i potępił formę zatrzymania graficiarza przez pracownika. "W stosunku do osoby odpowiedzialnej za te sytuację zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne" – mówi rzecznik.

drpgvkt

źródło: TVN Warszawa

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Autobus gwałtownie zahamował, cztery osoby trafiły do szpitala. Policja szuka sprawcy

drpgvkt

Podziel się opinią

Share
drpgvkt
drpgvkt