Trwa ładowanie...

Przynieś siatkę żołędzi lub orzechów i wejdź do ZOO za darmo!

Zbiórka żołędzi i orzechów dla podopiecznych warszawskiego ogrodu zoologicznego.

Share
Przynieś siatkę żołędzi lub orzechów i wejdź do ZOO za darmo!
d341xla

Warszawski Ogród Zoologiczny rozpoczyna jesienną zbiórkę żołędzi dla swoich podopiecznych. Każda osoba, która przyniesie do ZOO reklamówkę (około 2-2,5 kg) suchych i "ładnie wyglądających" żołędzi, w nagrodę wejdzie do ogrodu za darmo. Jak zaznaczają pracownicy ZOO, w grę nie wchodzą kasztany.

- Uwielbiają je daniele, żubry, bizony, jelenie sika i inne kopytne. To doskonały i zdrowy smakołyk. Poza żołędziami zbierane będą także orzechy włoskie - informuje warszawskie ZOO. Nie będą przyjmowane natomiast kasztany. Jak dodają pracownicy ogrodu - mogą one wyłącznie posłużyć do robienia "ludzików".

Informacje dotyczące akcji

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi akcji organizatorzy wyjaśniają, że:

  1. Nie ma konkretnego terminu zakończenia akcji, trwa ona dopóki są świeże żołędzie (nie zasuszone i nie zmrożone, nadające się do spożycia przez zwierzęta)
  1. Bezpłatne wejście do ZOO obowiązuje w dniu, w którym zostaną przyniesione żołędzie lub orzechy, nie wydawane są żadne wejściówki do wykorzystania w innym terminie
  1. Jeżeli szkoła lub przedszkole chce skorzystać z bezpłatnego wejścia, to wtedy każde dziecko przynosi po torebce żołędzi, nie wystarczy jedna dwukilogramowa torba na całą klasę.
d341xla

Źródło: (zoo.waw.pl)

d341xla

Podziel się opinią

Share
d341xla
d341xla