Trwa ładowanie...
wakacje
+1
Tomasz Jakubowski
25-07-2012 12:40

Przypominamy o tramwaju z pianinem!

Będzie jeździł całe wakacje!

Share
Przypominamy o tramwaju z pianinem!
d3ptdas

Warszawski Tramwaj Promocyjny kursuje od 19 maja do 30 września. Warto się wybrać w taką podróż. Jadąc linią turystyczną T, na specjalnie opracowanej trasie, możemy zobaczyć najciekawsze miejsca w stolicy. W pojeździe jest z nami przewodnik, który opowiada o tych miejscach. W tramwaju obowiązują zwyczajne bilety (ważna jest również karta miejska).

Tramwaj rusza z Placu Narutowicza i jedzie trasą: Raszyńska, NIK, Nowowiejska, Koszykowa, Dworzec Centralny, Hala Mirowska, Kino Femina, Nowolipki, Anielewicza, Stawki, Dzika, Muranowska, KS Polonia, Park Traugutta, Most Gdański, Wybrzeże Helskie, Rondo Starzyńskiego, Pl. Hallera, Ratuszowa-Zoo, Dw. Wileński, Park Praski, Stare Miasto, Metro Ratusz-Arsenał, Kino Femina, Wola-Ratusz, Okopowa, Muzeum Powstania Warszawskiego, Rondo Daszyńskiego, Plac Zawiszy, Ochota-Ratusz i z powrotem pl. Narutowicza.

Tramwaj wyposażony jest w stylowe, drewniane wnętrze, stoliki, ozdobne oświetlenie, pianino oraz łączność WiFi. Dokładny rozkład jazdy znajdziemy pod TYM linkiem

d3ptdas
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ptdas