Trwa ładowanie...
d4ei6u8
pudelek

Pudelek obchodzi 14. URODZINY. Zapraszamy Was na imprezę!

Już dziś spotykamy się w warszawskim klubie SEN. Dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na akcję "Zerwijmy łańcuchy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pudelek obchodzi 14. URODZINY. Zapraszamy Was na imprezę!
d4ei6u8

Odkąd w 2006 roku pojawił się Pudelek, polskie media już nigdy nie były takie same. Byliśmy pierwszym portalem, który nie traktował gwiazd jak bożków, ale miał odwagę pokazywać je od prawdziwej, często dalekiej od ideału strony.

Ujawnialiśmy afery i obnażaliśmy hipokryzję. Przez ostatnich 14 lat dostarczaliśmy Wam najważniejsze newsy ze świata show biznesu, ale i poruszaliśmy znacznie poważniejsze tematy. Nie baliśmy się zajmować stanowiska w takich sprawach, jak np. forsowanie ACTA, wspierać mniejszości seksualnych czy opowiadać się po stronie kobiet walczących o swoje prawa w "czarnych protestach". Pamiętamy też o naszych mniejszych braciach, na rzecz których organizujemy i będziemy organizować kolejne akcje, takie jak Dom dla Kundelka czy Poznaj mojego psa.

Możecie być pewni, że w kolejnych latach nie zrezygnujemy z pisania prawdy o polskim show biznesie, choć wielu celebrytów o tym marzy i próbuje zamknąć nam usta pozwami. Naszą misją było, jest i będzie pokazywanie Wam wszystkich, w tym również tych ciemniejszych, odcieni show biznesu.

d4ei6u8

Doceniamy, że jesteście z nami i cieszymy się z nowych czytelników. W tym roku nasz portal obchodzi* 14-lecie istnienia.* Z tej okazji chcemy Was zaprosić na pudelkową imprezę urodzinową, która odbędzie się już dziś w warszawskim klubie SEN przy ulicy Wioślarskiej 6 w Warszawie.Czeka na Was moc atrakcji, w tym kilka znanych twarzy, choć - jak to na Pudelku bywa - nic nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać :)

Wejściówki na imprezę kosztują 20 złotych. Dochód z ich sprzedaży przekażemy na akcję "Zerwijmy Łańcuchy".

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku:

Oprócz tego, na naszym fanpage’u mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać różowego Instaxa. Szczegóły znajdziecie poniżej:

d4ei6u8

Do zobaczenia już dziś!

d4ei6u8

Podziel się opinią

Share
d4ei6u8
d4ei6u8