Trwa ładowanie...

Punkty informacyjne o obchodach Powstania Warszawskiego

W dniach obchodów 69. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego miasto organizuje specjalne punkty, w których mieszkańcy oraz turyści będą mogli uzyskać wszelkie informacje na temat przebiegu uroczystości, a także o komunikacji miejskiej

Punkty informacyjne o obchodach Powstania Warszawskiego
d1lb6k0
d1lb6k0

„Obchody kolejnych rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego to najważniejsze uroczystości związane z historią Warszawy organizowane w naszym mieście. Przygotowywane są one z wielką starannością na wiele tygodni wcześniej, tak aby zarówno powstańcy, jak i mieszkańcy mogli w nich bez przeszkód uczestniczyć”. – powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy.

W środę, 31 lipca, w godzinach od 15.00 do 21.00, będzie działał punkt informacyjny przy pl. Krasińskich, zlokalizowany obok przystanku autobusowego przy ul. Miodowej w kierunku Starego Miasta.

W czwartek, 1 sierpnia, w godzinach 10.00-19.00, będzie funkcjonował punkt informacyjny na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach przy bramie od strony ul. Powązkowskiej.

d1lb6k0

W punkcie informacyjnym, mieszczącym się w białym namiocie, wszystkie* zainteresowane osoby otrzymają także materiały informacyjne dotyczące Powstania Warszawskiego oraz foldery promocyjne m. st. Warszawy – również w jęz. angielskim*. Dodatkowo, w punkcie na Powązkach, będzie można dowiedzieć się, gdzie są zlokalizowane pomniki, kwatery powstańcze i groby symboliczne znajdujące się na terenie Cmentarza Wojskowego.

d1lb6k0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lb6k0