Trwa ładowanie...

Queens Cheerleaders szukają tancerek!

"Zapraszamy młode i energiczne dziewczyny"

Share
Queens Cheerleaders szukają tancerek!
d2w9rcw

Zespół Queens Cheerleaders powstał w marcu 2012 roku, a pierwsze swoje kroki stawiał przy drużynie futbolu amerykańskiego Królewscy Warszawa. Obecnie już drugi sezon dziewczyny wspierają siatkarską drużynę MUKS Sparta Warszawa oraz młodą, ale obiecującą drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Dukes. "Publiczność oczekuje tanecznego show w przerwach między setami, a my to im dajemy” – mówi nam Aleksandra Kostyk, kapitan i choreograf zespołu.

W swoim repertuarze Queens Cheerleaders posiadają choreografie typu: Show Dance, Latin Dance, Sexy Dance, Burlesque, Broadway Jazz, Hip-hop, ale przede wszystkim Cheerdance, bo w tym głównie specjalizuje się zespół. Do swoich występów prezentowanych podczas różnych imprez i wydarzeń sportowych zespół wykorzystuje takie rekwizyty jak pompony, wstążki, wachlarze czy chusty.

Obecnie Queens Cheerleaders szukają nowych tancerek. „Na nabór zapraszamy wszystkie młode i energiczne dziewczyny w wieku 16-26 lat. Mile widziane jest doświadczenie taneczne, akrobatyczne lub gimnastyczne. Jednak najważniejsze u kandydatek jest zamiłowanie do sportu, chęć rozwoju, poczucie rytmu i pozytywna energia. W naszym zespole zapewniamy treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów, dzięki czemu każdy jest w stanie nauczyć się tańca, jak również podstawowych elementów akrobatyki.” – odpowiada Aleksandra Kostyk.

d2w9rcw

Nabór odbędzie się 27 i 30 listopada o godz. 17:00 w Bemowskim Centrum Kultury – Art. Bem przy ul. Górczewskiej 201. Nabór będzie wyglądał podobnie jak trening. "Rozpoczniemy od rozgrzewki, po której przejdziemy do nauki choreografii. Każda z dziewczyn będzie miała szansę wykazać się swoimi umiejętnościami tanecznymi prezentując swoją solówkę w dowolnie wybranym stylu” – odpowiada Julia Kupiec, jedna z cheerleaderek.

Na casting należy zabrać ze sobą strój sportowy, zmienne obuwie, wodę oraz uśmiech. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres: queens.cheerleaders@gmail.com.

- Nasz team jest wesoły, energiczny i super zgrany. Stanowimy wybuchową mieszankę talentów, temperamentów i kreatywności. Dlatego jesteśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. - zachęcają dziewczyny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2w9rcw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w9rcw
d2w9rcw