Radni PiS zapewniają: "Metro na Białołęce jest możliwe!"

Radni PiS zaplanowali na 21 marca Sesję Rady Dzielnicy Białołęka, podczas której mają poruszyć temat metra. Organizator spotkania Warszawski PiS - Białołęka zapewnia, że metro jest możliwe pod względem technicznym. - Temat odgrzewany regularnie - zaznacza WawaLove rzecznik ratusza Konrad Klimczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
WP

Warszawski PiS - Białołęka wyjaśnia na Facebooku, że temat metra pojawia się od kilku lat. Radni przedstawiają plany budowy i pomysły. - Potem kampania wyborcza się kończy, tak samo jak opowiadanie bajek o metrze - czytamy w sieci.

Tym razem radni PiS zapewniają, że tak nie musi być. - Jest możliwe pod względem technicznym, co potwierdzają zaawansowane plany rozbudowy Metra w kierunku Białołęki - piszą organizatorzy. Dodają, że klub PiS złożył projekt uchwały inicjującej zmiany w Wieloletniej Prognozie.

Miasto rozwiewa plany. Tłumaczy, że kwestia metra na Białołęce była już rozważana w czasie, gdy powstawała dokumentacja II linii metra, czyli około 8 lat temu. - W obecnej chwili nie powstanie metro, ponieważ dokumenty planistyczne, zakładające prognozy ruchu i liczbę mieszkańców, utwierdzają, że w tym kierunku nie zostanie przedłużone metro - mówi WawaLove rzecznik ratusza Konrad Klimczak. Zapewnia, że w tej dzielnicy będzie rozwijana komunikacja tramwajowa i połączenia autobusowe.

WP

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: Prawie 30% dzieci na Żoliborzu nie ma miejsca w szkole podstawowej. "Przeniosą uczniów do liceum" *

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP