ycipk-3yxlug

Rafał Trzaskowski przedstawił współpracowników

Z nowym prezydentem Warszawy będzie współpracować Paweł Rabiej, odpowiedzialny za kwestie reprywatyzacji. Ponadto w ratuszu będzie pracować m.in. Aldona Machnowska-Góra, była wicedyrektorka Teatru Studio i Justyna Glusman z ruchów miejskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół Rafała Trzaskowskiego
Zespół Rafała Trzaskowskiego (East News, Fot: Jan Bielecki)
ycipk-3yxlug

Wiceprezydentem został już długo wspominany Paweł Rabiej. - Porozumienie zawarte kilka miesięcy temu. Osoba bardo doświadczona, umiejąca rozmawiać, zwłaszcza z organizacjami pozarządowymi. Będzie odpowiadał za kwestie reprywatyzacji, politykę społeczną i zdrowotną - powiedział Trzaskowski.

Renata Kaznowska - będzie odpowiedzialna za biuro edukacji, sportu oraz zajmie się polityką lokalową. - Specjalistka od rozwiązywania trudnych problemów - powiedział o Kaznowskiej Trzaskowski.

Michał Olszewski - zajmie się biurem gospodarki odpadami komunalnymi, biurem geodezji i katastru oraz rozwojem miasta i funduszami europejskimi. - 7 lat wiceprezydentem z olbrzymim doświadczeniem. Będzie miał jeden z najtrudniejszych problemów do rozwiąnia, a mianowicie problem śmieci - stwierdził prezydent.

ycipk-3yxlug

*Robert Soszyński * - będzie zarządzał biurem infrastruktury, biurem mienia miasta i skarbu państwa. Wcześniej był burmistrzem Mokotowa.

Mirosław Czekaj - skarbnik miasta. - Z suchą nogą przeprowadził Warszawę podczas kryzysu w Europie - zażartował Trzaskowski.

Marcin Wojda - dotychczasowy sekretarz miasta.

ycipk-3yxlug

Aldona Machnowska-Góra - będzie odpowiedzialna za sprawy kultury i komunikacji społecznej.

Justyna Glusman - zajmie się zielenią, środowiskiem i kwestią rozwiązania problemu smogu. W tegorocznych wyborach startowała na prezydenta Warszawy z ramienia koalicji Ruchy Miejskie dla Warszawy

Osobiście prezydent Warszawy zajmie się biurem audytu wewnętrznego, marketingu miasta oraz biurem architektury i planowania przestrzennego.

Trzaskowski podkreślił, że dokładnie przyjrzy się funkcjonowaniu ratusza. - W przeciągu najbliższych miesięcy przyszłego roku przedstawimy raport otwarcia i wraz z moim współpracownikami będziemy podejmowali decyzje co do zmian - zadeklarował. Dodał, że powoła osobną osobę na stanowisku dyrektora magistratu. - Kolejną kobietę w naszym zespole, która będzie odpowiedzialna za biuro kontroli, biuro kadr i szkoleń oraz biuro organizacji urzędu - zapowiedział prezydent.

ycipk-3yxlug

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
ycipk-3yxlug
ycipk-3yxlug
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yxlug