ycipk-1rgtoc

Rafalala zatrzymany przez warszawską policję za atak na nastolatkę. Są zarzuty

Stołeczni policjanci zatrzymali transseksualistę "Rafalalę". Odpowie za groźby karalne, znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej 15-latki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafalala sam opublikował film, na którym atakuje nastolatkę
Rafalala sam opublikował film, na którym atakuje nastolatkę (Instagram.com)
ycipk-1rgtoc

"Rafalalę" przesłuchano i przedstawiono mu zarzuty dotyczące gróźb karalnych, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola.

Zatrzymanie ma związek z napaścią na 15-latkę, której transseksualista dopuścił się kilka dni temu. Rafalala nagrał całe zdarzenie i opublikował w sieci. Na filmie widać, jak przeklina w stronę dziewczyny, nie pozwala jej odejść, wulgarnie ją wyzywa i oblewa kawą. W ten sposób starała się wymusić przeprosiny od nastolatki, która miała się z niej śmiać.

Według portalu dorzeczy.pl policja przesłuchała napadniętą dziewczynkę. Dziecko miało zeznać, że całe zajście trwało dłużej niż na filmie i że Rafalala groził jej m.in. wybiciem zębów.

ycipk-1rgtoc

Gdy nagranie zyskało rozgłos, sprawą zainteresował się szef MSWiA Joachim Brudziński. Nakazał policji zajęcie się sprawą.

"Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo" - skomentował minister.

Zobacz także: Zatrważające wyniki kontroli żywności. Spożywamy zanieczyszczoną żywność

ycipk-1rgtoc

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też: Lewaczka zaprasza na kawę członków ONR. "Moglibyśmy się polubić"

Polub WawaLove
ycipk-1rgtoc
ycipk-1rgtoc
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1rgtoc