Trwa ładowanie...
d3pkc93

Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty! (GRA)

Niekonwencjonalny pomysł na zwiedzanie warszawskich muzeów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty! (GRA)
d3pkc93

Z okazji zbliżających się wakacji, 21 czerwca rusza IV edycja międzymuzealnej, rodzinnej gry "Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty".Projekt ten już od czterech lat jest z dużym powodzeniem organizowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z warszawskimi instytucjami kultury. Gra to niekonwencjonalny pomysł na zwiedzanie warszawskich muzeów.

Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Tym razem tytułem gry jest "Sen o Warszawie". Tak jak w poprzednich edycjach zespoły rodzinnych "agentów" będą odkrywać tajemnice, odszyfrowywać hasła i znajdować tajne informacje w placówkach, które uczestniczą w grze. W tym roku mamy wyjątkową liczbę rocznic związanych z historią Warszawy: 100 lat mija od wybuchu I, 75 lat od wybuchu II wojny światowej; będziemy również obchodzić 70. rocznicę rozpoczęcia Powstania Warszawskiego, dlatego na pewno część pytań będzie z nimi związanych. Celem gry jest też pokazanie historii i rozwoju naszego miasta. Na graczy czekają nagrody i wspaniała zabawa dla całej rodziny.

d3pkc93

Czas trwania gry: 21 czerwca7 września 2014 r. *Aby wziąć udział w akcji, wystarczy bezpłatnie pobrać karty z zadaniami ze strony * www.razdwatrzywarszawiak.pl * i odwiedzić wymienione placówki. *


*Zobacz także: VII Muzyczny Spacer ulicami Starej Pragi *

d3pkc93

Podziel się opinią

Share
d3pkc93
d3pkc93