Trwa ładowanie...

Red Bull Skate Arcade przy dawnym KC

50 deskorolkarzy będzie walczyło o udział w finale światowym w Barcelonie!

Red Bull Skate Arcade przy dawnym KC
d3ocl1y
d3ocl1y

8 czerwca o godz. 14 na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego (dawny budynek KC PZPR) odbędzie się ogólnopolski finał zawodów Red Bull Skate Arcade - czytamy w serwisie wsp.waw.pl. Spotka się w nim 50 deskorolkarzy, którzy do 31 maja pomyślnie zaliczą wszystkie osiem etapów wirtualnej rywalizacji.

Przez blisko 2 miesiące w internetowej odsłonie projektu rywalizowało 900 zawodników. Podczas eliminacji na stronie projektu pojawiały się kolejne zadania. Celem Zawodnicy musieli powtórzyć przedstawiony trik i pokazać go w nagranym przez siebie filmie, który następnie oceniało 3 sędziów, w tym uznany w środowisku Tomek Kotrych.

Wszyscy, którzy pomyślnie przeszli przez 8 wirtualnych etapów, spotkają się po raz pierwszy w realnej rywalizacji.

- Finał polskiej edycji Red Bull Skate Arcade, odbędzie się na jednej z najbardziej znanych i zasłużonych warszawskich miejscówek, przy tzw. KC – mówi sędzia główny Tomek Kotrych. – To miejsce to nie tylko kawał historii polskiej deskorolki, ale także kawał historii Polski. Na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego, a dokładniej na znajdującej się tam fontannie stanie specjalnie zaprojektowana i zbudowana na polski finał projektu, przeszkoda.

d3ocl1y

Zainteresowani jazdą na deskorolce pod dawnym budynkiem KC PZPR będą mogli sprawdzić się na specjalnej przeszkodzie po zakończeniu rywalizacji Red Bull Skate Arcade. Zwycięzca krajowej rozgrywki zmierzy się w finale światowym, który odbędzie się we wrześniu w Barcelonie.

d3ocl1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ocl1y