Trwa ładowanie...
d2vfafr

Rewolucja w Veturilo. Firma zawiesza aplikację

Warszawiacy krytykują pomysł. Będzie lepiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rewolucja w Veturilo. Firma zawiesza aplikację
d2vfafr

Czy to już koniec Veturilo? Od jutra nie będzie moźliwe wypożyczenie rowerów za pomocą komórkowej aplikacji - informuje Nextbike Polska. Jaki jest powód zmiany?

- Drogi Użytkowniku, od dnia 03.07.17 aplikacja Nextbike na Androida i iOS nie będzie obsługiwała systemu rowerów Veturilo w Warszawie - czytamy na Facebooku Nextbike Polska. Rowerzyści będą musieli wybrać jeden z dwóch programów: "Veturilo – Warszawski Rower Publiczny" lub "City Handlowy bikes". Wyjątek będą stanowić posiadacze aplikacji "Nextbike" na smartfonach z systemem Windows Phone.

Jak zapewnia firma, rowerzyści, którzy zdecydują się na "Veturilo – Warszawski Rower Publiczny", będą mogli korzystać ze starych danych (login i hasło). Co z środkami? Mają zostać automatycznie przesłane ze starej aplikacji do nowej.

d2vfafr

Inaczje wygląda to w przypadku "City Handlowy bikes" - program wymaga rejestracji i utworzenia nowego konta. Aplikacja oferuje rozszerzoną listę funkcji: oprócz wyszukiwarki rowerów i mapy stacji użytkownicy będą mogli korzystać z opcji zapisywania tras GPS, sprawdzania aktualnej prędkości i pokonanego dystansu oraz kalkulatora spalonych kalorii.

Warszawiakom nie do końca spodobały się zmiany proponowane przez firmę Nextbike Polska. "Cóż za idiotyczny pomysł" - to jeden z niektórych komenatrzy pod informacją o wyłączeniu aplikacji. "Dlaczego?! Aplikacja Nextbike była szybsza i wygodniejsza w użyciu niż aplikacja Veturilo. To wyraźne pogorszenie jakości usług" - podkreśla pan Aleksander.

Przeczytajcie również: Ojciec Kuby dziękuje policjantkom. Pomogły zawieźć jego żonę na porodówkę

d2vfafr

Podziel się opinią

Share
d2vfafr
d2vfafr