Trwa ładowanie...
dnr1ba8

Robert Lewandowski zbuduje w Warszawie osiedle

W co inwestuje pieniądze najlepszy polski piłkarz?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski zbuduje w Warszawie osiedle
dnr1ba8

Robert Lewandowski nie tylko świetnie porusza się na boisku, ale również w świecie biznesu. Jak informuje Superexpress, Polak zdecydował się objąć udziały w spółce LS Investments, która niedługo rozpocznie budowę apartamentów w okolicach parku Szczęśliwickiego na Ochocie.

Ponadto jak czytamy w serwisie Biztok, w 2014 roku za namową menadżera Cezarego Kucharskiego, czołowy napastnik Bayernu Monachium został wspólnikiem polskiego funduszu venture capital - Protos VC. Firmę założyli przedsiębiorcy, którzy postanowili inwestować w internetowe startupy we wczesnym etapie ich rozwoju, kiedy ryzyko inwestycji jest podwyższone. Na jego kilkunastu portalach znaleźć zarówno dobrego fryzjera, jak i kupić suknię ślubną. "Lewy" jest także właścicielem działki w stolicy, na której ma stanąć niedługo wielki biurowiec.

Urodzony w Warszawie piłkarz, na co dzień grający w Bayernie Monachium ma w tej chwili ma fantastyczną średnią goli. Strzela dla bawarskiego potentata 0,73 bramki na mecz w Bundeslidze. To niezła odpowiedź do tych krytyków, którzy mówili po słabszym starcie w poprzednim sezonie, że Bayern to dla niego za wysokie progi.

dnr1ba8

Chcielibyście mieszkać na osiedlu Lewandowskiego?

Przeczytajcie też: Kostka brukowa nie wróciła na Pragę.*"Nie była zabytkowa"*

dnr1ba8

Podziel się opinią

Share
dnr1ba8
dnr1ba8