Trwa ładowanie...

Robotnicy uszkodzili rurę gazową w Rembertowie. "Konieczna ewakuacja 21 osób"

Do zdarzenia doszło w rejonie Chełmżyńskiej i Strażackiej.

Robotnicy uszkodzili rurę gazową w Rembertowie. "Konieczna ewakuacja 21 osób"
dezciug
dezciug

Straż pożarna została poinformowana o tym fakcie około godz. 14.00. Podczas prac budowlanych koparka uszkodziła rurę gazową, a ze względów bezpieczeństwa konieczna była ewakuacja 21 osób z pobliskiego budynku. Do zdarzenia doszło w związku z budową ronda, mającego się znajdować niedaleko torów kolejowych.

- Na miejscu wciąż pracuje pięć zastępów straży pożarnej oraz ekipa pogotowia gazowego. Na szczęście pomiary nie wykazały stężenia gazu, które stanowiłoby na chwilę obecną poważne zagrożenie dla okolicznych mieszkańców - powiedział WawaLove.pl mł. kpt. Nikodem Kiełbowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Utrudnienia w kursowaniu linii 145, 225, i 245

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

dezciug

Aktualnie skrzyżowanie Chełmżyńskiej i Strażackiej jest wyłączone z ruchu, a na miejscu policjanci kierują auta na tymczasowe objazdy. Dlatego kierowcy udający się w ten rejon Rembertowa muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Również pasażerowie komunikacji miejskiej, w związku z zablokowanym przejazdem dla autobusów na odcinku Strażacka-Marsa, napotkają na opóźnienia linii: 145, 225 oraz 245.

dezciug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dezciug