Trwa ładowanie...
d35xgim

Robotnicy znaleźli pocisk na placu Krasińskich. Ewakuacja mieszkańców

Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich poinformował o bombie na placu Krasińskich. Z kolei służby podały, że został znaleziony pocisk moździerzowy. Ewakuowano mieszkańców okolicznych budynków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robotnicy znaleźli niebezpieczny przedmiot
Robotnicy znaleźli niebezpieczny przedmiot (WP.PL)
d35xgim

Podczas prowadzonych prac przy kanalizacji na pl. Krasińskich pracownicy ZDM znaleźli niebezpieczny przedmiot na przystanku pl. Krasińskich 01. Wezwano policję i saperów, którzy już są na miejscu. - Mieszkańcy budynków mieszkalnych, pracownicy przedsiębiorstw znajdujących się na ul. Miodowej zostali już ewakuowani - podał Zarząd Dróg Miejskich.

- Na miejscu znaleziono pocisk moździerzowy - poinformowała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Jak udało nam się dowiedzieć, o godzinie 18 saperzy wywieźli pocisk z placu Krasińskich. Przedmiot był duży, o średnicy około 40 cm i długości około 80 cm. - Możemy się domyślać, że pochodzi z czasów drugiej wojny światowej - powiedziała Karolina Gałecka z ZDM. - Po akcji saperów jest już możliwość dojazdu i wyjazdu do parkingu podziemnego - dodała.

d35xgim

Warto zaznaczyć, że na placu Krasińskich przemawiał w lipcu prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump.

d35xgim

Podziel się opinią

Share
d35xgim
d35xgim