Trwa ładowanie...
alarm
+1

Robotnicy znaleźli pocisk na placu Krasińskich. Ewakuacja mieszkańców

Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich poinformował o bombie na placu Krasińskich. Z kolei służby podały, że został znaleziony pocisk moździerzowy. Ewakuowano mieszkańców okolicznych budynków.

Share
Robotnicy znaleźli pocisk na placu Krasińskich. Ewakuacja mieszkańców
Źródło: WP.PL
d1tx8hr

Podczas prowadzonych prac przy kanalizacji na pl. Krasińskich pracownicy ZDM znaleźli niebezpieczny przedmiot na przystanku pl. Krasińskich 01. Wezwano policję i saperów, którzy już są na miejscu. - Mieszkańcy budynków mieszkalnych, pracownicy przedsiębiorstw znajdujących się na ul. Miodowej zostali już ewakuowani - podał Zarząd Dróg Miejskich.

- Na miejscu znaleziono pocisk moździerzowy - poinformowała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Jak udało nam się dowiedzieć, o godzinie 18 saperzy wywieźli pocisk z placu Krasińskich. Przedmiot był duży, o średnicy około 40 cm i długości około 80 cm. - Możemy się domyślać, że pochodzi z czasów drugiej wojny światowej - powiedziała Karolina Gałecka z ZDM. - Po akcji saperów jest już możliwość dojazdu i wyjazdu do parkingu podziemnego - dodała.

d1tx8hr

Warto zaznaczyć, że na placu Krasińskich przemawiał w lipcu prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump.

d1tx8hr

Podziel się opinią

Share
d1tx8hr
d1tx8hr