Trwa ładowanie...
d2ytphe

Rondo Waszyngtona. Kolizja kolumny BOR

Jak podaje policja, kolumna jechała na sygnale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rondo Waszyngtona. Kolizja kolumny BOR
d2ytphe

Zderzenie kolumny Biura Ochrony Rządu na rondize Waszyngotna w Warszawie. Jak podaje policja, kolumna jechała na sygnale.

Do kolizji doszło około godziny 12. - Otrzymaliśmy informacje, że na ulicy Waszyngtona doszło do zderzenia w ruchu drogowym dwóch pojazdów osobowych w tym ford i audi - mówi Ewa Szymańska-Sitkiewicz z sekcji prasowej stołecznej policji. Okazało się, że audi jest kierowane przez pracowników BOR. - Jechali na uprzelejowanych światłach w kolumnie - dodaje.

Jak podaje tvnwarszawa.pl, kierowca forda twierdzi, że miał zielone przy rondzie Waszyngtona, a kierowca BOR wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym. Miał włączone sygnały świetlne, według kierowcy forda nie słychać było sygnałów dźwiękowych.

d2ytphe

Pytamy o to sekcję prasową policji. - O to, z czyjej winy doszło do wypadku, zdecyduje sąd rejonowy - tłumaczy Ewa Szymańska-Sitkiewicz. Jak udało nam się dowiedzieć, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcą tego czynu był kierowca forda. Miał zostać ukarany mandatem, jednak odmówił przyjęcia kary finansowej.

WawaLove.pl skontaktowała się również z biurem prasowym Biura Ochrony Rządu. - Samochody poruszały się w tym samym kierunku, oba pojazdy poruszały się przy tym samym świetle - usłyszeliśmy od BOR-u.

Komunikat ws. kolizji przy rondzie Waszyngtona w Warszawie.
— Biuro Ochrony Rządu (@BOR_GOV_PL)

W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał.

d2ytphe

Warto zaznaczyć, że tą samą drogą do szpitala przy Szaserów jechała para prezydencka. W południe Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wzięli udział w otwarciu oddziału radioterapii.

Więcej informacji podamy wkrótce.

Przeczytajcie również: Wypadek na Mokotowie. Mogło ucierpieć dziecko

Podziel się
d2ytphe

Podziel się opinią

Share

d2ytphe

d2ytphe