Trwa ładowanie...

Rosjanie próbowali wymusić haracz!

Przyśniło im się, że są z mafii?

Rosjanie próbowali wymusić haracz!
d17d1br

Czterech mężczyzn, obywateli Rosji weszło do lokalu i używając przemocy oraz gróźb wobec przebywających tam kobiet, usiłowało zmusić je do przekazywania im pieniędzy. Mężczyźni zachowywali się bardzo agresywnie i usiłując wymusić płacenie "haraczu", zniszczyli znajdujący się w lokalu sprzęt elektroniczny. Ktoś wezwał policję. Gdy napastnicy, zorientowali się funkcjonariusze już wiedzą, szybko odjechali samochodem.

Policjanci szybko ustalili rysopisy sprawców i dane pojazdu, którym oddalili się napastnicy. Do działań pościgowych zostali włączeni policjanci z innych jednostek stołecznej policji. Samochód którym poruszało się czterech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie wymuszenia rozbójniczego, został zatrzymany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Wilanowie. Mężczyźni w wieku 29, 24, 21 i 19 lat zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi, a samochód którym się poruszali, został przez policjantów zabezpieczony. Okazało się przy okazji, że jeden z "mafiosów"jest poszukiwany.!

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił mężczyznom zarzut usiłowania wymuszenia rozbójniczego i na wniosek policjantów wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci aresztu. Sąd aresztował ich na trzy miesiące.

d17d1br

Haracz, czyli wymuszenie rozbójnicze jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

d17d1br
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17d1br