Trwa ładowanie...

Rowerowe warsztaty WAW City Hub

Chcesz zachęcić pracowników do codziennych dojazdów rowerem do pracy? A może masz pomysł na interesujący projekt edukacyjny? Podziel się pomysłami!

Share
Rowerowe warsztaty WAW City Hub
d16gmjd

WAW City Hub to warsztaty networkingowe, których celem jest nawiązanie współpracy i rozwijanie wspólnych pomysłów. Wśród uczestników rowerowej edycji warsztatów znajdą się m.in. przedstawiciele jednostek miejskich odpowiedzialnych za komunikację rowerową w stolicy, firm prywatnych oraz organizacji pozarządowych.

Czytaj również: Urzędnicy na rowery

Będą rozmawiali o identyfikacji wizualnej kampanii rowerowych , kampaniach wizerunkowych oraz edukacyjnych zachęcających do jazdy na rowerze, zrównoważonym transporcie i pomysłach na rzecz aktywizacji pracowników, samorządów uczniowskich i studenckich oraz społeczności lokalnych.

d16gmjd

Dzięki Veturilo w ciągu zaledwie trzech zbudowaliśmy w stolicy modę na rower i wszelkie inicjatywy, które mogą zachęcić mieszkańców stolicy do korzystania z tego ekologicznego, alternatywnego środka transportu są dla nas bardzo cenne. Z systemu korzysta już 150 tys. użytkowników, rowery były wypożyczane ponad 2,2 mln razy, a miasto nadal będzie modernizowało i rozbudowywało infrastrukturę rowerową – obiecuje Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m.st. Warszawy.

Podziel się swoimi pomysłami i weź udział w warsztatach WAW City Hub o transporcie rowerowym, które odbędą się 8 kwietnia, o godz. 18:00 w PaństwoMiasto przy ul. Andersa 29. Udział e spotkaniu jest bezpłatny.

d16gmjd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16gmjd
d16gmjd