Trwa ładowanie...
doe5teb

Rozenek ostro o Guziale: To jest prostytucja polityczna. Guział komentuje

- Guział nie był w stanie zarejestrować pięciu list do Rady Miasta. Dlatego musiał się wycofać z wyścigu na prezydenta Warszawy - stwierdził Andrzej Rozenek, kandydat Lewica Razem na prezydenta Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Rozenek
Andrzej Rozenek (East News, Fot: ARTUR BARBAROWSKI)
doe5teb

Piotr Guział w sobotę zrezygnował z kandydowania na prezydenta Warszawy i poparł kandydaturę Patryka Jakiego. Z kolei Kandydat PiS obiecał mu po wygranych wyborach, funkcję wiceprezydenta Warszawy.

Andrzej Rozenek na Facebooku tłumaczy, że Guział zrezygnował kandydowania w najgłupszy sposób w jaki mógł to zrobić. - Sprzedał się PiS-owcom, to jest prostytucja polityczna - podkreślił kandydat SLD. Dodał, że nie ma on żadnego poparcia i znaczenia.

doe5teb

- Powiem krótko, żaden człowiek z lewicy nie popiera prawicy. Jeżeli Guział popiera PiS, to znaczy, że nie jest lewicowcem - stwierdził Rozenek.

Piotr Guział nie został mu dłużny i odpowiedział na Twitterze. - Nie mierz innych swoją miarą. Wyzywasz mnie, a spójrz w lustro. To Ty w 2015 r. przebierałeś nogami by być na listach PO, ale Cię nie chcieli. Plułeś na Leszka Millera, a dziś jesteś w jego partii - skomentował.

Zobacz także: "Głupia, szkodliwa, antypolska" wypowiedź Andrzeja Dudy o UE. Sławomir Neumann: to zakrawa o zdradę stanu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

doe5teb

Podziel się opinią

Share
doe5teb
doe5teb