Trwa ładowanie...

Rozpoznajecie tego mężczyznę? "Oszustwo na białoruskie ruble"

Policja zwraca się do wszystkich, którzy mają informacje na temat poszukiwanego.

Share
Rozpoznajecie tego mężczyznę? "Oszustwo na białoruskie ruble"
d1bxxa1

Oszust był wyjątkowo przebiegły, a jego ofiarą padła kobieta pobierająca pieniądze z jednego z bankomatów przy ulicy Emilii Plater. Poprosił on o rozmienienie banknotów, motywując to długą kolejką w banku oraz kosztowną prowizją. Chodziło dokładnie o 2000 zł, które chciał mieć w formie 100-złotówek. Do zdarzenia doszło 12 października br.

Kobieta na wszelki wypadek chciała sprawdzić w okienku autentyczność banknotów, które wręczył jej oszust. Niestety, mężczyzna wykorzystując moment nieuwagi przekazał ofierze inne banknoty, niż wcześniej zweryfikowane. Okazało się, że kobieta otrzymała...białoruskie ruble. Pomimo faktu, iż oszust błyskawicznie się oddalił to kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek.

Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub ma informacje dotyczące tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z jednostką przy ulicy Dzielnej 12. Informacje można przekazać dzwoniąc na nr telefonów: (22) 60-361-55, (22) 60-383-92, 791-664-821 albo w formie elektronicznej pisząc na ten adres.

d1bxxa1
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1bxxa1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bxxa1
d1bxxa1