ycipk-2tx2a7

Rozpoznajecie tych mężczyzn?

Uważajcie na fałszywych hydraulików
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozpoznajecie tych mężczyzn?
ycipk-2tx2a7

Mężczyźni podający się za hydraulików pukają do drzwi losowo wybranych mieszkań. Pod pretekstem usunięcia wchodzą do środka i zagadują lokatora w łazience. W tym czasie trzecia z nich plądruje mieszkanie. Do przestępstw "na hydraulika" dochodzi bardzo często, tym razem prawdopodobnych sprawców uchwyciła kamera monitoringu.

Właścicielka mieszkania przy al. Solidarności, po wpuszczeniu mężczyzn do łazienki zorientowała się jednak, z kim ma do czynienia. Spłoszyła ich krzykiem. Wizerunki mężczyzn zarejestrowano na nagraniu. - Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Informacje, powołując się na numer sprawy JED:377371/15, można przekazać także telefonując na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

ycipk-2tx2a7

Przeczytajcie też: Wyszedł na spacer z psem. Został pobity*bez żadnego powodu*

Podziel się
Podziel się
ycipk-2tx2a7
ycipk-2tx2a7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2tx2a7