Trwa ładowanie...

Rozpoznajecie tych mężczyzn?

Uważajcie na fałszywych hydraulików

Rozpoznajecie tych mężczyzn?
d2yzsnb

Mężczyźni podający się za hydraulików pukają do drzwi losowo wybranych mieszkań. Pod pretekstem usunięcia wchodzą do środka i zagadują lokatora w łazience. W tym czasie trzecia z nich plądruje mieszkanie. Do przestępstw "na hydraulika" dochodzi bardzo często, tym razem prawdopodobnych sprawców uchwyciła kamera monitoringu.

Właścicielka mieszkania przy al. Solidarności, po wpuszczeniu mężczyzn do łazienki zorientowała się jednak, z kim ma do czynienia. Spłoszyła ich krzykiem. Wizerunki mężczyzn zarejestrowano na nagraniu. - Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Informacje, powołując się na numer sprawy JED:377371/15, można przekazać także telefonując na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

d2yzsnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yzsnb