Trwa ładowanie...

Rozpoznajecie tych mężczyzn?

Uważajcie na fałszywych hydraulików

Share
Rozpoznajecie tych mężczyzn?
d1zrr68

Mężczyźni podający się za hydraulików pukają do drzwi losowo wybranych mieszkań. Pod pretekstem usunięcia wchodzą do środka i zagadują lokatora w łazience. W tym czasie trzecia z nich plądruje mieszkanie. Do przestępstw "na hydraulika" dochodzi bardzo często, tym razem prawdopodobnych sprawców uchwyciła kamera monitoringu.

Właścicielka mieszkania przy al. Solidarności, po wpuszczeniu mężczyzn do łazienki zorientowała się jednak, z kim ma do czynienia. Spłoszyła ich krzykiem. Wizerunki mężczyzn zarejestrowano na nagraniu. - Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Informacje, powołując się na numer sprawy JED:377371/15, można przekazać także telefonując na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

d1zrr68
d1zrr68

Podziel się opinią

Share
d1zrr68
d1zrr68