Trwa ładowanie...
d32dkq2

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Jest podejrzany o kradzież.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozpoznajesz tego mężczyznę?
d32dkq2

Policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży kosmetyków, która miała miejsce w Mińsku Mazowieckim w drogerii przy ulicy Konstytucji 3-ego Maja w dniu 27 lipca 2015 r. Sklepowy monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z opisywaną sprawą.

Mężczyzna widoczny na nagraniu jest w wieku około 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, ma krótkie czarne włosy, ubrany jest w koszulkę typu T-shirt w kolorze białym oraz dopasowane spodnie tzw. rurki w kolorze ciemnym, na stopach ma buty sportowe za kostkę w kolorze białym. Mężczyzna miał też przewieszoną przez ramię torbę, na której wisiał sweter.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę. Ustalenie tożsamości i przesłuchanie mężczyzny zarejestrowanego przez kamerę sklepową jest istotne dla wyjaśnienia okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonej przez policję sprawy. Dlatego policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w jej wyjaśnieniu o bezpośredni kontakt telefoniczny.

d32dkq2

Wszelkie informacje można przekazywać na:

- tel. 25 759 72 19 prow. postępowanie asp. Artur Witowski
- tel. 25 759 72 00 oficer dyżurny
- tel. 997,112 alarmowe
- policjaminskmazowiecki@vp.pl - email komendy

Przeczytaj też: Kolorować każdy może. Dorosły też

d32dkq2

Podziel się opinią

Share
d32dkq2
d32dkq2