Rusza casting do „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”

Wkrótce warszawska wersja znanego programu „Ekipa z New Jersey”. Sprawdź czy się nadajesz!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rusza casting do „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”

Kanał MTV Polska jesienią wyprodukuje polską wersję znanego programu „Ekipa z New Jersey”. Reality-show pod tytułem „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” pojawi się na antenie stacji w przyszłym roku - czytamy w wirtualnychmediach.pl. W programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawyʺ widzowie śledzić będą losy grupy barwnych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach, pokazując koloryt warszawskiego życia nocnego.

Poszukiwanie uczestników rozpoczęło się dziś, 23 sierpnia. W castingu wyłonionych zostanie osiem osób: czterech mężczyzn i cztery kobiety. Produkcja rozpocznie się jesienią, program ma trafić na antenę w przyszłym roku.

Powstały w USA reality-show “Jersey Shore” opowiada o grupie ośmiu nieznajomych, którzy wprowadzają się do jednego domu i spędzają wspólnie wakacje na Jersey Shore. Format zadebiutował na antenie amerykańskiego MTV w 2009 roku. Produkcja doczekała się aż sześciu edycji. Lokalne wersje formatu powstały też w Anglii, Walii i Hiszpanii. Teraz czas na Warszawę

Zgłoszenia będą przyjmowane od dziś do 13.09 pod adresemekipa@goldenmedia.tv

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje i załączniki: Imię i nazwisko, wiek (wymagane 18 lat), numer telefonu kontaktowego, miejsce zamieszkania, minimum 5 zdań uzasadniających, dlaczego to właśnie Ty byłbyś/łabyś fantastycznym bohaterem tego programu, najbardziej odjechane zdjęcie w formatach JPG lub PNG (uwaga - 1 sztukę!) oraz klauzulę z dokumentu, który znajdziesz na TEJ stronie.

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.