Rusza cykl targów kulinarnych na Agrykoli

Od najbliższej niedzieli impreza będzie się odbywała co tydzień
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rusza cykl targów kulinarnych na Agrykoli

Rusza cykl targów kulinarnych "ŚNIADANIE NA TRAWIE". Impreza będzie się odbywała w każdą niedzielę od 25 maja 2014 roku, w dobrze znanym, warszawskim plenerowym miejscu - Placu Zabaw. Wokół tego miejsca znajdują się tereny zielone parku Agrykola , więc na pewno dla nikogo nie zabraknie miejsca na trawie.

Zobacz również:  Nowe miejsce: Targ Drugie Śniadanie

Na targach znajdziecie najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, dania do zjedzenia na miejscu i produkty do zabrania do domu, specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata, produkty często niedostępne w zwykłych sklepach, a także oryginalne produkty do domu i mieszkania.

Dodatkowo organizatorzy planują różne atrakcje, takie jak: animacje i atrakcje dla najmłodszych, wykłady i warsztaty na trawie, muzyka i świetna atmosfera, bar z zimnymi napojami zarówno z procentami jak i bez, wypożyczalnia leżaków oraz miejsce do gier i zabaw na świeżym powietrzu

Lista wystawców na niedzielę 25 maja:

Casablanca Import - oliwki marokańskie, Le Papu - przetwory, Deserownia, Zdrowo Ziołowo, Psia Piekarnia, Smak Obfitości, Hummusbar, Jarmark Zdrowia, Chutorok, Yakitori, Można Mlaskać, Owocni, Pyr Pyr - pieczone ziemniaki, Urban Burritos, Jak u Mammy, Kaffa ETC - Kawa Świeżo, Palona, Bartlowizna Dolina Biebrzy, Waffiezz, Mamma Mia, Lodove.

Plac Zabaw, ul. Myśliwiecka 9 (tuż przy Agrykoli)

Zobacz też:  Kolejna edycja Smacznego Targu w sobotę

 

Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.