Trwa ładowanie...
d3pfcw5

Rusza Fantastic Studio!

Ponad 260 metrów co-workingowej przestrzeni
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rusza Fantastic Studio!
d3pfcw5

Fantastic Studio rusza już 4 sierpnia. Jest to kolejne miejsce, gdzie freelancerzy mogą spokojnie popracować. O biurach co-workingowych pisaliśmy już wcześniej . To miejsce dla ludzi o wolnych zawodach, głównie freelancerów, nie posaidających własnych biur. Jeśli w domu (lub kawiarni) nie są w stanie spokojnie popracować, mogą udać się do takiego biura na godziny. Tzw. biurko-godzina kosztuje to niewiele. Do dyspozycji jest szybki interent i urządzenia biurowe.

Fantastic Studio, jak możemy przeczytać "powstaje z pasji i berlińskich doświadczeń właściciela w coworkingowym modelu pracy, równocześnie rozszerzając ofertę typowych coworking biur". Do dyspozycji jest 260-metrowa przestrzeń, budynek XIX-wiecznych stajni carskich na Pradze Północ.

4 sierpnia odbędzie się tam Dzień Otwarty (start godz. 15.00). Otwarcie uświetni fantastyczny klimat stworzony dzięki wystawie prac Elizy Danowskiej i dobra muzyka. Będą przekąski hand made, napoje rozweselające i orzeźwiające, a o 20.30 odbędzie się koncert trio w składzie Jan Wierzbicki (gitara basowa), Aleksander Zabłocki (klawisze), Dariusz Kucharski ( perkusja). Muzycy zaprezentują funky, soul oraz nu jazz. Szczegóły na TEJ stronie.

d3pfcw5

Fantastic Studio mieści się przy ul. Tadeusza Borowskiego 2

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5