Trwa ładowanie...

Rusza Korona Smakosza!

W ten weekend w 240 lokalach w Warszawie i okolicach zjemy za pół ceny!

Share
Rusza Korona Smakosza!
d2lcp0m

W dniach 18-20 października odbywa się konkurs Korona Smakosza. 240 restauracji bierze udział w plebiscycie, w którym zagłosować może każdy z nas! We wszystkich startujących w Koronie Smakosza lokalach zjemy za pół ceny!

- Bary z burgerami, knajpy z kuchnią marokańską, polską, francuską, kawiarnie, bistra śniadaniowe - dla każdego coś smacznego. - Chcemy zachęcić warszawiaków do wyjścia z domu i stołowania się na mieście - mówi Maja Gojtowska, specjalista ds. PR Makro Cash and Carry, który organizuje plebiscyt Korona Smakosza.

- W Warszawie co piąty mieszkaniec nie jada w ogóle w restauracjach, głównie z powodów finansowych. Jednak są i tacy, którzy argumentują, że posiłki przygotowane w domu są lepsze. Mamy nadzieję, że plebiscyt Korona Smakosza i nasza akcja "Weekend za pół ceny" przekonają ich do odwiedzania knajp - dodaje Gojtkowska.

d2lcp0m

W każdym z tych miejsc otrzymamy do wypełnienia ankietę konkursową. Możemy oceniać w dziewięciu kategoriach:

- wystrój lokalu
- jakość obsługi
- smak potraw
- atmosfera
- lokal na spotkania z przyjaciółmi
- lokal na wyjścia rodzinne
- lokal na romantyczny wieczór
- lokal na lunch
- lokal z najlepszą relacją jakość - cena

Dodatkowo głosujący będą musieli w ankiecie dokończyć zdanie: "Warto odwiedzić ten lokal, bo...". Lokal, który otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie Koronę Smakosza. Głosujący również mogą wygrać. Nagrodami są telewizor, ekspres do kawy i parowar.

Listę lokali biorących udział (z podziałem na dzielnice) znajdziemy na stronach Korony Smakosza

d2lcp0m

Podziel się opinią

Share
d2lcp0m
d2lcp0m