Trwa ładowanie...

Rusza Śniadanie przed Teatrem

Jedzenie bezglutenowe i spotkanie z dietetyczką

Share
Rusza Śniadanie przed Teatrem
dpa89nf

Kilka miesięcy temu w budynku Teatru Powszechnego otworzyło się nowe miejsce - Pierwszy Rząd. W tej kawiarni menu jest 100% bezglutenowe. Kartę układa dyplomowana dietetyczka. Dba ona, by w lokalu gościł codziennie inny zestaw dań - tak, żeby menu nie było w stanie się nam znudzić. Znajdziemy tu m.in. torciki szpinakowo-łososiowe, muffiny jaglane czy gryczane wrapy.

dpa89nf

W sezonie letnim kawiarnia startuje z sobotnimi Śniadaniami przed Teatrem. Pierwsza edycja imprezy odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 czerwca 2014 roku. Start o godz. 9:00. Jak zapowiadają organizatorzy, na ten weekend przygotowane zostanie wyjątkowe, letnie menu. Wszystko oczywiście w wersji bezglutenowej. W planach mamy między innymi: pasty, domowy hummus, bezglutenowe pieczywo, świeże warzywa, wegański paprykarz, pasztety warzywne, eko jajka.

Po śniadaniu będzie można zjeść prawdziwe lody w wersji bezglutenowej oraz bezlaktozowej oraz domowe ciasta. Chłodzić zaś będą Was własnoręcznie przygotowane lemoniady z owoców sezonowych oraz mrożone kawy i czekolady.

Na miejscu obecna będzie dietetyczka, która na stałe dba o menu kawiarni - Małgorzata Głaszczka, która chętnie odpowie na Wasze pytania dotyczące diety i żywienia. Będzie można porozmawiać o swoich nawykach żywieniowych i wątpliwościach, które Was nurtują.

Więcej informacji o kawiarni Pierwszy Rząd znajdziecie TUTAJ.

dpa89nf

Pierwszy Rząd, *ul. Zamoyskiego 20*

dpa89nf

Podziel się opinią

Share
dpa89nf
dpa89nf