Trwa ładowanie...

Rusza wioślarski sezon!

Jak zostać wioślarzem? Ile kosztują zajęcia?

Rusza wioślarski sezon!
d1gfp19

W stolicy rozpoczęła się wioślarska wiosna. Zawodnicy Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego zaczęli treningi na Wiśle. To kolejny etap przygotowań do zbliżającego się sezonu.

Wioślarze rozpoczęli przygotowania przedsezonowe już zimą. Ze względu na warunki pogodowe trenowali na halach sportowych, gdzie ćwiczyli głównie na ergometrach wioślarskich. Teraz wioślarze sprawdzą na wodzie, czy są dobrze przygotowani do sezonu.
– To jeden z najważniejszych momentów w roku – mówi nam Weronika Deresz, Mistrzyni Świata w wioślarstwie z 2012 r. – Pierwszy trening na Wiśle to przedsmak zbliżających się rywalizacji i szansa na ocenę własnych możliwości w nadchodzącym sezonie. Z kolei Maciej Śliwiński, Dyrektor WTW dodaje: – Wyniki osiągnięte w nadchodzącym sezonie przez zawodników i zawodniczki będą przede wszystkim rezultatem ciężkiej pracy w zimie. Weronika Deresz treningi na Wiśle rozpoczęła z klubową koleżanką – Joanną Dorociak. Już w kwietniu czeka je pierwszy sprawdzian, Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe w Warszawie.

Czy każdy może zostać wioślarzem i ile kosztują zajęcia, zapytaliśmy w ośrodku. jak się okazuje Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie obecni prowadzi nabór w poniższych kategoriach wiekowych:

Zgłaszać się można do Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego na ulicę Zaruskiego 12. Można również skontaktować się z trenerami poszczególnych grup i zapisać się u nich, dane kontaktowe na stronie internetowej Towarzystwa . Wpisowe to jednorazowy koszt – 162,50 złotych, a składka miesięczna wynosi 25 zł. Wymogiem dla kandydatów jest odpowiedni do uprawiania sportu stan zdrowia (badania wykonywane są bezpłatnie w wybranych przychodniach).

d1gfp19
d1gfp19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gfp19