Trwa ładowanie...
d3u361u

Ruszają konsultacje ws. Ogrodu XXI w. w Łazienkach Królewskich [ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszają konsultacje ws. Ogrodu XXI w. w Łazienkach Królewskich [ZDJĘCIA]
d3u361u

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących budowy „Ogrodu XXI wieku z podziemnym pawilonem wystawowym. Rewitalizacja obszaru dziedzictwa kulturalnego i naturalnego Muzeum Łazienki Królewskie”.

Zobacz wiecej: W Łazienkach Królewskich powstanie Ogród XXI wieku i podziemny pawilon

Uczestnikom konsultacji zostanie zaprezentowana koncepcja pokonkursowa holendersko-polskiego zespołu Mecanoo Architecten, który zwyciężył w międzynarodowym konkursie pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Środowiska. Ogród XXI wieku z pawilonem wystawowym powstanie na obecnym terenie gospodarczym Muzeum i będzie włączony do zespołu historycznych ogrodów. Podziemny pawilon o powierzchni wystawowej 2200m2 umożliwi Łazienkom i muzeom warszawskim realizację projektów, które włączą stolicę do międzynarodowej wymiany dużych, czasowych wystaw muzealnych.

d3u361u

Wszystkich zainteresowanych udziałem w badaniu "Panel dyskusyjny - *Ogród XXI wieku z pawilonem wystawowym* *prosimy o odwiedzenie witryny www.konsultacjespoleczne.crtool.pl i przekazanie nam swojej opinii do 31 maja 2014 roku. *

Zwycięski projekt oraz wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć do 31 maja 2014 roku w budynku Podchorążówki w Muzeum Łazienki Królewskie, codziennie w godzinach 9.00-18.00.

Czytaj również: Oto Warszawa, Wasze nowe ulubione miasto

d3u361u

Podziel się opinią

Share

d3u361u

d3u361u