Trwa ładowanie...

Ruszyła Bemowska Karta Mieszkańca

Jest to nowy program lojalnościowy dla osób mieszkających na Bemowie lub płacących w tej dzielnicy podatki. Posiadacze karty mogą korzystać z oferty lokalnych usługodawców

Share
Ruszyła Bemowska Karta Mieszkańca
d3rv23w

Bemowska Karta Mieszkańca to nowy program lojalnościowy dla osób mieszkających na Bemowie lub płacących w tej dzielnicy podatki.Można zyskać* bonusy i rabaty na usługi oferowane na terenie Bemowa. Bemowska Karta Mieszkańca to także kolejne *narzędzie wsparcia lokalnego biznesu. Każda firma, która zaoferuje posiadaczom karty przynajmniej 10 proc. rabatu na swoje usługi czy towary i zostanie partnerem w programie, będzie mogła liczyć na skuteczną promocję swojej działalności.

Dzielnica oferuje lokalnym przedsiębiorcom reklamę w gazecie „Bemowo News”, która wydawana w nakładzie 60 tys. egzemplarzy dociera praktycznie do wszystkich mieszkańców Bemowa. Ponadto reklamy firm biorących udział w programie będą mogły pojawiać się też na telebimie znajdującym się na elewacji bemowskiego Ratusza, w radiu BemowoFM, na stronie internetowej Urzędu oraz na oficjalnym profilu Dzielnicy Bemowo na Facebooku.

d3rv23w

Jak otrzymać Bemowską Kartę Mieszkańca?

Bemowską Kartę Mieszkańca może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec Bemowa oraz osoby rozliczające się tutaj z podatku dochodowego. Wystarczy przyjść do bemowskiego Ratusza i złożyć odpowiedni formularz, a imienną kartę otrzymamy od ręki. Aby skorzystać ze zniżki u partnera programu, należy pokazać kartę oraz dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem, który potwierdzi nasza tożsamość.

Uruchomiona została także specjalna strona internetowa programu. Pod adresem * www.karta.bemowo.waw.pl* zarówno mieszkańcy, jak i przedsiębiorcy znajdą wszystkie informacje na ten temat.

Do tej pory kartę pobrało już ponad 2500 osób.

d3rv23w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rv23w
d3rv23w