Trwa ładowanie...
d2o8hmw

Ruszyły zapisy na III Bieg Morskie Oko!

Do pokonania 5 km - dwie pętle po 2,5 km. Uwaga - limit miejsc!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszyły zapisy na III Bieg Morskie Oko!
d2o8hmw

Już 12 lipca odbędzie się trzecia edycja Biegu Morskie Oko. Bieg odbędzie się oczywiście na terenie mokotowskiego Morskiego Oka, a trasa będzie wiodła wokół trzech, znajdujących się tam jeziorek.

Do pokonania jest 5 km - dwie pętle po 2,5 km. Ponieważ park jest usytuowany na malowniczej skarpie, dla biegaczy oznacza to jeden podbieg pod jeziorko oraz długi, łagodny zbieg. Trasę wyznaczają asfaltowe alejki parku (mapkę znajdziecie poniżej). W poprzednich edycja udział wzięło 700 zawodników. Trasa została przygotowana zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych biegaczy.
Dla startujących przewidziane są atrakcyjne pakiety startowe, a w nich pamiątkowe koszulki. Jak się zapisać? Należy wejść ta tę stronę i kliknąć w ikonkę z kartką i ołówkiem. Następnie wypełnić formularz, uiścić opłatę i voila!

Pakiet startowy kosztuje 60 zł (z koszulką) lub 39 zł (bez koszulki). Obowiązuje limit zawodników - 700 osób. Rozgrzewkę i stretching przed biegiem poprowadziła Katarzyna Łempicka, fizjoterapeutka i instruktorka pilates.

Program III Biegu Morskie Oko
09.00 - 11.00 - otwarcie biura zawodów
11.30 - 11:45 - wspólna rozgrzewka
12.00 - start III Biegu Morskie Oko
13.00 - dekoracja zwycięzców biegu
13.30 - zakończenie

Przeczytajcie też: Jubileuszowe mistrzostwa w akrobatyce sportowej

d2o8hmw
Podziel się
Podziel się
d2o8hmw

Podziel się opinią

Share

d2o8hmw

d2o8hmw