Trwa ładowanie...

Ryanair będzie latać z Modlina!

Do końca października uruchomi 20 nowych połączeń!

Share
Ryanair będzie latać z Modlina!
d4lynjh

Port lotniczy w Modlinie, położonym około 40 kilometrów na północ od Warszawy, powstał po to, żeby odciążyć lotnisko na Okęciu. Wiele europejskich miast obsługiwanych jest przez dwa lotniska – z jednego korzystają drożsi przewoźnicy, z drugiego, bardziej oddalonego od centrum, latają samoloty tanich linii. Podobnie ma to zostać rozwiązane u nas.

Jako pierwsze (w lutym tego roku) gotowość obsługiwania lotniska w Modlinie ogłosiły linie WizzAir. Dzisiaj w Modlinie pojawił się prezes Ryanair, który opowiadał o planach swojej firmy. Michael O’Leary poinformował, że na początku uruchomi 8 połączeń z Modlina do europejskich miast (Budapeszt, Dublin, Londyn, Mediolan, Oslo, Rzym, Bruksela i Sztokholm). Do końca października ma zostać otwartych kolejne 12 połączeń. Pierwsze samoloty Ryanair wystartują z płyty lotniska 15 lipca.

Ponieważ lotnisko w Modlinie jest dziesiątym, z którego korzystać będzie Ryanair w naszym kraju, firma przygotowała specjalną promocję. Do północy dnia 5 lipca można kupować bilety w wyjątkowo atrakcyjnych cenach (od 54 złotych wzwyż). Pula tańszych biletów wynosi 100 tysięcy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4lynjh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lynjh
d4lynjh