Trwa ładowanie...

Ryanair kasuje 18 tysięcy lotów od listopada. Również z Warszawy

Ostatni lot ma się odbyć już 28 października 2017 r.

Ryanair kasuje 18 tysięcy lotów od listopada. Również z Warszawy
d37m73l
d37m73l

34 trasy w sezonie zimowym odwołane. Z rozkładu obowiązującego od listopada 2017 roku do marca 2018 roku, znikną loty z Wrocławia i Gdańska do Warszawy, a także z Katowic oraz Modlina. Łącznie chodzi o 18 tysięcy połączeń.

W 2013 roku z pompą ogłaszali uruchomienie lotów kajowych w Polsce. Za kilka złotych za bilet, klientów nie brakowało. Jeszcze w ubiegły poniedziałek informowano, że połączenia do i z Lotniska Chopina z Wrocławia i Gdańska będą działać do marca. Teraz sytuacja się zmieniła. Ostatni lot ma się odbyć już 28 października 2017 r.

W odpowiedzi na pytania WP Turystyka, otrzymaliśmy informację, że: " Loty z Warszawy do Gdańska i Wrocławia zostają zawieszone z końcem sezonu letniego 2017. Przyczyną przesunięcia terminu jest wyłączenie 25 samolotów(z 400) z rozkładu lotów na zimę.”  

Ci, którzy mieli skorzystać z usług przewoźnika w sezonie zimowym mają otrzymać stosowną informację mailem. Będą w niej dwie opcje do wyboru: zwrot gotówki, bądź wybór innego połączenia.

d37m73l

Jak informuję tvn24bis.pl, za powody kłopotów przewoźnika podawano źle zaplanowane urlopy. Jednak podejrzewa się, że wpływ na tę sytuację ma przejście 140 pilotów i pracowników do linii lotniczych Norwegian.

W sezonie zimowym 2017/2018 zawieszono: Bukareszt – Palermo, Chania – Ateny, Chania – Pafos , Chania – Salonik, Kolonia – Berlin , Edynburg – Szczeci, Glasgow - Las Palmas, Hamburg – Edynburg, Hamburg – Katowic, Hamburg – Oslo, Hamburg – Salonik, Hamburg – Wenecja, Londyn (LGW) – Belfast, Londyn (STN) – Edynburg, Londyn (STN) – Glasgow, Newcastle – Far, Newcastle – Gdańsk, Sofia – Castellon, Sofia – Memmingen, Sofia – Piza, Sofia – Sztokholm, Sofia – Wenecja, Saloniki – Bratysława, Saloniki - Paris BVA, Saloniki – Modlin, Trapani - Baden-Baden, Trapani – Frankfurt, Trapani – Genua, Trapani – Kraków, Trapani – Parma, Trapani – Rzym, Trapani – Triest, Wrocław – Warszawa, Gdańsk – Warszawa.

źródło: WP.PL

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Zbudują przejście do najbardziej tajemniczego cmentarza w Warszawie. Leży tam 500 ofiar cholery

d37m73l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37m73l