Trwa ładowanie...
d3ybzxx

Ryanair wznawia loty. Bilety w atrakcyjnych cenach i wylot z Modlina

Samoloty Ryanair od lipca powracają do latania. Linia lotnicza zamierza przywrócić 40 proc. rozkładu lotów z 80 baz w Europie. Wśród nich znajduje się Modlin, z którego dotrzemy na 54 lotniska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus na świecie. Ryanair wznawia loty / foto ilustracyjne
Koronawirus na świecie. Ryanair wznawia loty / foto ilustracyjne (Facebook.com)
d3ybzxx

Koronawirus w Warszawie. Od lipca polecimy z Modlina

We wtorek 12 maja linie Ryanair zapowiedziały, że od 1 lipca przywrócone zostanie 40 proc. pierwotnego rozkładu lotów. Warunkiem wznowienia będzie zniesienie restrykcji w poszczególnych krajach. Ryanair chce wykonywać wówczas blisko 1000 lotów dziennie i przywrócić 90 proc. w porównaniu do okresu sprzed pandemii koronawirusa.

- Priorytetem Ryanaira jest przywrócenie lotów na jak największej liczbie tras, a nie obsługiwanie jedynie tras o największych częstotliwościach, liczba dziennych/tygodniowych operacji będzie więc niższa niż w pierwotnym rozkładzie - czytamy w oficjalnym komunikacie linii lotniczych.

d3ybzxx

Z podwarszawskiego lotniska w Modlinie polecimy w 54 kierunki. Bilety dostępne są na stronie internetowej przewoźnika. Co ciekawe, bilety do Wiednia czy Bolonii kosztują zaledwie 39 złotych. Z kolei za lot do Bergamo zapłacimy 46 złotych. Nieco więcej kosztuje bilet do Dublina (155 złotych) czy 248 złotych do Sewilli. Lot do stolicy Portugalii to koszt 282 złotych. Oprócz tego w ofercie linii lotniczych znajdziemy loty do Szwecji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii.

Przewoźnik podkreśla jednocześnie, że wszystkie samoloty Ryanaira wyposażone są w filtry powietrza HEPA, a powierzchnie wewnętrzne samolotów są dezynfekowane co noc profesjonalnymi środkami. Pomiar temperatury i maseczki/ zakrywanie nosa i ust to podstawa powrotu do latania, a zachowanie dystansu społecznego na lotniskach i na pokładzie samolotu będzie stosowane tam, gdzie to możliwe. Ponadto w samolotach członkowie złóg pokładowych Ryanaira będą używali maseczek.

Zobacz także:Galerie bez tłumów. Administratorzy zapewniają, że jest bezpiecznie

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ybzxx

Podziel się opinią

Share
d3ybzxx
d3ybzxx