Trwa ładowanie...

Sadystyczny pedofil ma swój klub w Warszawie!

Josef Fritzl, pedofil i morderca dziecka ma swoją "piwniczkę" na najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy!

Sadystyczny pedofil ma swój klub w Warszawie!
d3ly4q4
d3ly4q4

Gdy trafiliśmy w sieci na stronę nowego lokalu na Nowym Świecie 27 pomyśleliśmy, że to ponury i nieśmieszny żart internautów. Niestety.

Morderca własnego dziecka, wielokrotny gwałciciel i sadystyczny pedofil będzie miał w Warszawie swój lokal. Oficjalne otwarcie "Piwnicy u Fritzla" przewidziane jest na najbliższy piątek, 18 stycznia. Klub ma nawet swój internetowy profil ( ZDJĘCIE ). Na plakatach reklamujących klub umieszczono, oprócz portretu pedofila, imiona i nazwiska innych "słynnych" ofiar, m.in.: Natashy Kampus (więzionej 8 lat), Jaycee Lee Dugard (więzionej 18 lat) i Lydii Gouardo (więzionej 28 lat) ( ZDJĘCIE ).

Zadzwoniliśmy do tego klubu. Pani menadżer (nie chciała podać nazwiska) potwierdziła tę informację. Taki lokal rzeczywiście istnieje. Okazało się też, że zanim zdecydowano się na tę nazwę, przeprowadzono konkretne badania na wybranej grupie ludzi będącej potencjalnym targetem klubu.

- Czy pani wie kim był Josef Fritzl? - zapytaliśmy.
- Tak wiem. Docierają do nas powoli informacje od internautów, że chyba trochę przesadziliśmy z nazwą - wyjaśniła. Jednak w badaniu na temat tej nazwy, większość ankietowanych odczytała to jako czarny humor.

d3ly4q4

- Czarny humor?
- Tak, taki ponury dowcip. Pomyśleliśmy, że nazwa - poprzez sensację, przyciągnie klientów.

- Czy wie pani, że ofiary Fritzla żyją? Wyobraża sobie pani, co będzie jak się dowiedzą, że w Warszawie jest lokal imienia ich oprawcy. Mało tego, nazywa się tak jak miejsce ich kaźni?
- Wydaje się, że rzeczywiście przesadziliśmy. Wiele osób nam to mówi.

- To skąd ten pomysł? Czy to pani pomysł? Właściciela?
- Nie. Pomysł przyszedł z zewnątrz i wciąż jest rozpatrywany, być może zmienimy nazwę.

- Nie było protestów?
- Internauci wciąż nam piszą, że przesadziliśmy, ale to miał być tylko i wyłącznie czarny humor i nikogo nie chcieliśmy skrzywdzić.

d3ly4q4

Pani manager nie chciała zbyt długo z nami rozmawiać.

Przypomnijmy: Josep Fritzl, zwany "potworem z Amstetten" przez 24 lata więził i gwałcił swoją córkę, Elisabeth. Miał z nią siedmioro dzieci. Jedno z nich, nie otrzymawszy odpowiedniej pomocy medycznej, zmarło. O tragedii Elisabeth mówił cały świat. 19 marca 2009 zapadł wyrok, w którym sąd uznał Josefa Fritzla winnym sześciu zarzucanych mu czynów, w tym morderstwa syna.
Niedawno przerażająca piwnica, w której Austriak więził swoją córkę, została zalana betonem.

Teraz "Piwnica Fritzla" będzie się mieścić na najbardziej reprezentacyjnej ulicy w Warszawie.

Jak Wam się to podoba?* Napiszcie co o tym sądzicie!*

d3ly4q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ly4q4