Trwa ładowanie...
d2apdtj

Salony fryzjerskie zagrają razem z WOŚP

W niedzielę fryzjerzy pracują za darmo - wszystkie pieniądze przekażą na cele charytatywne
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Salony fryzjerskie zagrają razem z WOŚP
d2apdtj

W najbliższą niedzielę, 11 stycznia, w czterech warszawskich salonach fryzjerskich będzie można pomóc w zbiórce pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak? Poprzez przyjście na dowolny zabieg - strzyżenie, koloryzację, pielęgnację czy zwykłe czesanie. Fryzjerzy tego dnia będą pracować charytatywnie -wszystkie pieniądze, które zostawią klienci, zostaną przekazane WOŚP.

Pieniądze trafią na wspólne konto wszystkich 110 salonów fryzjerskich grających w 23. Finale WOŚP. Ile łącznie uda się zabrać fryzjerom w tym roku, już w niedzielny wieczór przekonają się widzowie telewizyjnego studia Orkiestry.* Tegoroczny Finał WOŚP jest już dziesiątym, w którym udział biorą fryzjerzy. Do tej pory udało się im zebrać i przekazać na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad milion dwieście tysięcy złotych.*

Tematem przewodnim fryzjerskiej akcji będzie sprzeciw i reakcja na przemoc wobec dzieci. W salonach fryzjerskich klienci znajdą udostępnione przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka materiały edukacyjne na ten temat. Symboliczna jest także maskotka akcji, pluszowy chłopiec o imieniu Nomek, w tym roku opatrzony plasterkiem i bandażem. To nawiązanie do „Historii Misia”, czyli kampanii społecznej WOŚP nt. przemocy względem najmłodszych. Odwiedzajcie zaprzyjaźnione z nami salony fryzjerskie! Zmieniajcie swój wygląd, uśmiechajcie się często i bawcie się dobrze. A przemocy wobec dzieci powiedzmy wspólnie i zdecydowanie: nie! – mówi Jurek Owsiak.

*Dla WOŚP w Warszawie grają: *
Salon Fryzjerski D&M Stawski, Al. Jana Pawła II 61, lok. 216, Warszawa
Studio Fryzjerskie Agnieszka Bernaciak, ul. Resorowa 8, Warszawa
Włoski i Styl, ul. Stępińska 11 lok 3a, Warszawa
OK Studio Łukasz Orędowicz, ul. Wilanowska 24, Warszawa

Zobacz: WOŚP 2015 - co będzie się działo?

d2apdtj

Podziel się opinią

Share

d2apdtj

d2apdtj