Trwa ładowanie...
d2r5fes

Samochód potrącił 12-letnią dziewczynkę na pasach. Przechodziła na zielonym

Trafiła do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samochód potrącił 12-letnią dziewczynkę na pasach. Przechodziła na zielonym
d2r5fes

*Do niebezpiecznego wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Krakowskiej z Hynka. Jak donoszą lokalne media, grupa nastolatek przechodziła przez pasy na zielonym świetle. Jedną z nich potrącił samochód, dziewczynka trafiła do szpitala. *

- Trzy dwunastolatki przechodziły przez pasy na zielonym świetle - informuje o wypadku "Gazeta Stołeczna". - Jedną z nich potrącił samochód. Karetka zawiozła dziewczynkę do szpitala.

Incydent potwierdza stołeczna policja. - Dziewczynka wchodziła na przejście na pieszych. Tam zostala zahaczona przez forda. Z obrażeniami nogi trafiła do szpitala - mówi kom. Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z WawaLove.pl. Dodaje również, że kierowca był trzeźwy.

d2r5fes

Czy dziewczynka rzezcywiście przechodziła przez pasy na zielonym świetle? Te i inne okoliczności będą badane przez śledzych. - Będzie prowadzone dochodzenie w tej sprawie - podkreśla kom. Brodowska.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl

*Przeczytajcie również: Trzaskowski znów uderza w Gronkiewicz-Waltz. "Powinna była reagować" *

d2r5fes

Podziel się opinią

Share

d2r5fes

d2r5fes