Trwa ładowanie...

Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa na Paca!

Masz niepotrzebne ubrania, bibeloty, książki, płyty, meble lub sprzęty kuchenne? Masz szanse się ich pozbyć, a przy okazji zarobić!

Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa na Paca!
dxdmsc4
dxdmsc4

Kooperatywa Sąsiedzka i Rodzinna wraz z Centrum Społecznym PACA organizuje** sąsiedzką wyprzedaż garażową pod nazwą „Szlufka Grochowska”. **Każdy zainteresowany może wystawić swoje stoisko (po uprzednim wysłaniu zgłoszenia do organizatorów) i za drobne kwoty sprzedać niepotrzebne mu już ubrania, bibeloty, książki, płyty, meble, sprzęty kuchenne i wszystko to, co wydaje mu się zbędne, a może posłużyć innym.

Zapraszamy poszukujących niebanalnych, oryginalnych, praktycznych, wartościowych bądź nietypowych przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Czasem można znaleźć prawdziwe skarby - zachęcają organizatorzy.****

Choć wyprzedaże garażowe stają się coraz popularniejsze w Polsce to wielu ma kłopot z ich organizacją ze względu na brak... własnego garażu. W końcu nie trzeba przekładać z kąta w kąt nietrafionych prezentów, za małych ubrań, niepasujących dekoracji czy przeczytanych książek. Można dać im nowy dom, niech posłużą innym!

dxdmsc4

Sąsiedzka Wyprzedaż to szansa nie tylko na sprzedaż czy kupno, ale świetna okazja na integrację w grochowskim towarzystwie.

Kiedy: 28 września, godz 15.00-18.00.
Gdzie: Miejsce Akcji Paca 40 (Grochów)
Zgłoszenia przyjmowane są do 26 września na adres SzlufkaGrochowska@gmail.com

dxdmsc4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxdmsc4