Trwa ładowanie...

Sasin: "Mamy informację, że zapadła polityczna decyzja, by nie kontrolować ratusza"

Mamy takie informacje, że ratusz warszawski był absolutnie poza kontrolami, była polityczna decyzja, żeby ratusza warszawskiego nie kontrolować - mówił w „Poranku RDC”.

Sasin: "Mamy informację, że zapadła polityczna decyzja, by nie kontrolować ratusza"
d1apcfg
d1apcfg

Zdaniem Jacka Sasina z Prawa i Sprawiedliwości za czasów rządów koalicji PO-PSL warszawski ratusz celowo nie był poddawany żadnym działaniom kontrolującym stołeczne władze. - Kontrole CBA w samorządach to powrót do normalnych działań. Mamy takie informacje, że ratusz warszawski był absolutnie poza kontrolami, była polityczna decyzja, żeby ratusza warszawskiego nie kontrolować - mówił w „Poranku RDC”.

- Mamy jeszcze dwa i pół roku do wyborów w Warszawie. Oczywiście, jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego. Duża grupa warszawiaków bardzo krytycznie ocenia rządy pani Gronkiewicz-Waltz, często spotykam się ze stwierdzeniem, że są rozzłoszczeni - powiedział gość RDC.

Rządowa decyzja?

Jak komentował Sasin, kontrole CBA w samorządach to „powrót do normalnych działań„. - Mamy takie informacje, że ratusz warszawski był absolutnie poza kontrolami, była polityczna decyzja, żeby ratusza warszawskiego nie kontrolować. Mamy informacje, które przekazuje m.in. nowe kierownictwo służb specjalnych, w tym CBA, że była podjęta decyzja na szczeblu politycznym, rządowym, żeby warszawskiego ratusza kontrolami nie nękać - zaznaczył polityk.

- Z drugiej strony ciągle mamy informacje o nieprawidłowościach, m.in. związanych z reprywatyzacją, to skandal. Ta afera kosztuje wszystkich warszawiaków olbrzymie pieniądze - dodał. Sasin przyznał także, że sprawa śmierci Jolanty Brzeskiej „wymaga wyjaśnienia„. - Życzyłbym sobie, żebyśmy byli pewni, co w tej sprawie się stało, bo ta sprawa jest jakby w zawieszeniu - podkreślił.

Źródło: (rdc)

d1apcfg
d1apcfg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1apcfg