Trwa ładowanie...

Sauna, siłownia, zajęcia aerobiku i pływalnia za złotówkę

Już za tydzień dzień otwarty SCS "Aktywna Warszawa"

Share
Sauna, siłownia, zajęcia aerobiku i pływalnia za złotówkę
d1rqp5f

Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę, 13 września. Na wszystkich gości czekają atrakcyjne promocje oraz rabaty. Tego dnia będzie można również skorzystać z sauny, siłowni, zajęć aerobiku czy pływalni już za 1 zł.

Dzięki połączeniu Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Warszawskich Ośrodków Wypoczynku „Wisła” i powstaniu Stołecznego Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" warszawiacy otrzymali kompleksową propozycję akywnego spędzania czasu w stolicy.

d1rqp5f

Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" to największy ośrodek sportu i rekreacji w Warszawie administrujący 12 ośrodkami zlokalizowanymi w różnych dzielnicach, oferujący zróżnicowany wachlarz usług dla mieszkańców Warszawy.

W sobotę, 13 września, centrum zaprasza wszystkich mieszkańców do ośrodków: Rozbrat, Jutrzenka, Solec, Stegny, Szczęśliwice, Polonia, Hutnik, Inflancka, Grzybowska oraz Namysłowska.

Na wszystkich gości czekają atrakcyjne promocje oraz rabaty. Na stronie aktywnawarszawa.waw.pl znajduje się spis aktywności i usług, które tego dnia dostępne będą za 1 zł – są wśród nich m.in. bilety wstępu na pływalnie, korzystanie z sauny i słowni, czy zajęcia aerobiku.

d1rqp5f

Podziel się opinią

Share
d1rqp5f
d1rqp5f