Trwa ładowanie...

Schody zamieniły się w lodowiec. "Nawet poręcz nie pomoże. Tylko teleportacja"

Przejście podziemne na Woli zamieniło się w lodowiec.

Share
Schody zamieniły się w lodowiec. "Nawet poręcz nie pomoże. Tylko teleportacja"
dzh56bs

Schody prowadzące do przejścia podziemnego przy Reducie Wolskiej zamieniły się w lodowiec. Bezpieczne przejście w tym miejscu jest bardzo utrudnione, gdyż warstwa lodu jest naprawdę gruba i rozciąga się niemal na całej szerokości stopni. - Jak tu dostać się na drugą stronę ulicy. Wyciąg krzesełkowy? - pyta jedna z internautek.

Przejście podziemne pod ulicą Wolską w Warszawie stało się prawdziwą pułapką dla mieszkańców. O ile pierwsze stopnie nie są oblodzone, idąc dalej możemy narazić się na bardzo poważna kontuzję. - Na naszym "ulubionym" przejściu podziemnym pojawił się lodowiec - informuje serwis Piesza Wola.

Mieszkańcy Woli komentują całą sytuacje na Facebooku.

To nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu. Na początku grudnia mieszkańcy wspinali się po schodach, niczym zdobywcy górskich szczytów, trzymając się barierek, które chroniły ich przed upadkiem na oblodzonych schodach.

dzh56bs

Zamieszczone powyżej zdjęcia potwierdzają sens tworzenia naziemnych przejść dla pieszych. Przy okazji realizacji takiego projektu w okolicach Dworca Centralnego podniosły się głosy, że jest to niepotrzebna w tym miejscu infrastruktura. Jak widać, korzystanie wyłącznie z podziemnych przejść może okazać się uciążliwe lub całkowicie niemożliwe, tak jak ma to miejsce dziś w niektórych lokalizacjach.

Źródło: (Facebook/pieszawola/WawaLove.pl)

dzh56bs

Podziel się opinią

Share
dzh56bs
dzh56bs