Trwa ładowanie...

Schował się pod narzutą na łóżku i udawał, że go nie ma

Poszukiwany listem gończym mężczyzna zdecydował się na niezwykłą kryjówkę

Share
Schował się pod narzutą na łóżku i udawał, że go nie ma
dvzla0e

Do wydziału kryminalnego stołęcznej policji wpłynął list gończy dotyczący poszukiwanego 30-letniego Arkadiusza Ł. Wobec mężczyzny zasądzono trzymiesięczny tymczasowy areszt. Zgodnie z wytycznymi dokumentu należało mężczyznę zatrzymać i osadzić w areszcie śledczym.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem i ściganiem ustalili, gdzie może przebywać 30-latek. Pojawili się pod wskazanym adresem z samego rana. Kiedy zapukali do drzwi, usłyszeli odgłosy dochodzące z wnętrza lokalu. Jakiś mężczyzna głośnym szeptem rozmawiał przez telefon. Nikt jednak nie otwierał drzwi.

dvzla0e

Nie skutkowały uprzedzenia i pouczenia. Nawet pojawienie się umundurowanej załogi z patrolówki nie przekonało mężczyzny do wpuszczenia policjantów. Kiedy kryminalni upewnili się, że w mieszkaniu przebywa właśnie Arkadiusz Ł., zwrócili się o pomoc do straży pożarnej . Ci umożliwili wejście do domu przez okno balkonowe. Wówczas okazało się, że poszukiwany 30-latek schował się pod narzutą na łóżku. Leżał nieruchomo i udawał, że go nie ma.

Policjanci umieścili Arkadiusza Ł. w areszcie śledczym. Spędzi tam teraz co najmniej 3 miesiące.

dvzla0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvzla0e