Trwa ładowanie...

Scrap Craft Event vol. 1

Pierwsza edycja niezwykłej imprezy dla fascynatów robót ręcznych

Scrap Craft Event vol. 1
dvggkif
dvggkif

Scrap Craft Event to prezentacja oferty sklepów oraz producentów specjalizujących się w dziedzinach craftowych, między innymi w scrapbookigu - w przestrzeniach pracowni sztuk różnych Manufabricum, na warszawskiej Pradze. To przede wszystkim okazja dla osób zainteresowanych różnymi dziedzinami craftowymi w tym scrapbookingiem do spotkania się, wymiany doświadczeń, zapoznania z asortymentem sklepów, dokonania zakupów.

Na część sklepową oraz na pokaz - wstęp wolny!
-W Warszawie jest jedna duża impreza scrapbookingowa i tyle. Pomyślałam, więc, że warto byłoby zrobić podobne wydarzenie, trochę mniejsze, ale odbywające się co 3-4 miesiące. Na każdej edycji będą ciekawe warsztaty i pokazy. W Warszawie nie ma żadnego stacjonarnego sklepu z materiałami dla rękodzielników, więc podczas Scrap Craft Event będzie okazja, aby wszystko zobaczyć, dotknąć oraz kupić. Podczas pierwszej edycji swoje produkty wystawią aż cztery sklepy - zachęca i kusi Anna Chudzik-Pawlik z Pracowni Manufabricum.
................................................................................................................................................................. Scrap Craft Event vol.1 odbędzie się 18 listopada 2012 r. (niedziela)
Pracownia Manufabricum, ul. Konopacka 17/19, Warszawa

Więcej: manufabricum.blogspot.com

10.00-13.00 Kolorowanie Stempli (warsztaty)

dvggkif

Instruktor: Sylwia Ciszewicz/Sasilla
Warsztaty kolorowania technikami wodnymi. Uczestniczki warsztatów będą miały okazję poznać różnorodne metody efektownego używania tuszów distress, kredek akwarelowych i innych sekretnych technik. W programie demonstracja różnorodnych stylów, dodawanie efektów specjalnych, maskowanie błędów, a także omówienie właściwości materiałów.
Cena 70zł/za osobę
Kontakt do zapisów sasilla.handmade@gmail.com

13.30-14.30 Świąteczna Kartka Teleskopowa (pokaz)

Pokaz przygotowany przez sklep Agateria.pl
Instruktor: Agata Lenc-Brol/Hogata

15.00-17.00 Filcowanie na sucho-formy przestrzenne (warsztaty)
Instruktor: Agnieszka Sieńkowska/Makowe Pole

Warsztaty podczas których z kolorowej, miękkiej wełny czesankowej, przy pomocy specjalnych igieł, uczestnicy wykonają przestrzenne muchomory. Dowiedzą się jak kształtować filc korzystając z prostych, samodzielnie stworzonych form, jak dodawać elementy z czesanki innego koloru, jak łączyć ze sobą poszczególne części figurki.
W cenie warsztatu: zestaw różnokolorowej czesanki w ilości wystarczającej do zrobienia 1-3 grzybków (w zależności od ich rozmiarów) oraz dwie igły do filcowania- rzeczy te będzie można zabrać ze sobą po warsztacie.
Cena: 85 zł/os
Kontakt do zapisów: makowepole@gmail.com

dvggkif

*Prezentacja oferty sklepowej z możliwością zakupu w godz: 10.00-17.00: *Na-strychu.pl, Agateria.pl, Makowepole.eu, Scrapuj.pl

Dodatkowo sklep Scrapuj.pl przygotował rabat - osoby dokonujące zakupów on-line w dniach 4-15 listopada 2012 z odbiorem osobistym na Scrap Craft Event wpisując w miejscu kodu rabatowego : SCE otrzymają 8% rabat na zakupy.

dvggkif
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvggkif