Trwa ładowanie...
d3medfe

Seksafera w stołecznej policji. Sprawą zajmie się prokuratura

Jest śledztwo w sprawie seksskandalu w Komendzie Stołecznej Policji. W sprawę zamieszany jest były wicekomendant - informuje RMF FM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Może to być wierzchołek góry lodowej.
Może to być wierzchołek góry lodowej. (wawalove, Fot: Wawalove)
d3medfe

Śledztwo wszczęła Prokuratura Okręgowa w Płocku po zawiadomieniu jednej z naczelniczek KSP. Chodzi o artykuł kodeksu karnego mówiący o "doprowadzeniu pokrzywdzonej do innej czynności seksualnej, przez nadużycie stosunku zależności".

Śledztwo ma wyjaśnić, czy wicekomendant dopuszczał się też mobbingu.

Naczelniczka złożyła raporto molestowaniu już w listopadzie. W zawiadomieniu figuruje jeden z zastępców komendanta stołecznego. Do niedawna był wymieniany przez ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka jako ewentualny kandydat na stanowisko warszawskiego szefa policji. Warto wspomnieć, że wówczas niespodziewanie z funkcji zrezygnował ówczesny komendant Rafał Kubicki.

d3medfe

Zobacz wideo: Straż, barierki i policja. Miesięcznice smoleńskie kiedyś i dziś

Jak zaznaczało RMF FM, to może być wierzchołek góry lodowej. Możliwe, że sprawa dotyczy również innych, wysokich rangą funkcjonariuszy w Warszawy.

Źródło: RMF FM

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też:Ratownicy medyczni mieli pomóc 90-latkowi, a ukradli mu 78 tys. zł

d3medfe

Podziel się opinią

Share
d3medfe
d3medfe