Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

SEN DELIVERY, czyli mistrzowskie sushi w dostawie

SEN DELIVERY, czyli mistrzowska kuchnia SEN robi ukłon w stronę fanów sushi i rusza z dostawami. Od czwartku, 5 listopada będzie można składać zamówienia telefonicznie oraz za pośrednictwem popularnych aplikacji. W menu znajdują się klasyki, które dotychczas były dostępne stacjonarnie w restauracji oraz siedem setów, które zaspokoją wszystkich domowników.

Share
SEN DELIVERY, czyli mistrzowskie sushi w dostawie
Źródło: Materiały prasowe
das2kor

Menu dostępne w dostawach

Na potrzeby dostaw sushi SEN, regularna karta menu została zmodyfikowana w ten sposób, aby nowi klienci oraz stali goście restauracji mogli skorzystać z pozycji w karcie dostępnych dotychczas stacjonarnie z zachowaniem wysokiej jakości. W menu znalazły się przystawki tj. tatar z łososia i tuńczyka, sałatka z trawy morskiej czy krewetki w tempurze z dodatkiem spicy mayo. Karta sushi to przede wszystkim SEN special rolls, nigiri, california maki, futomaki oraz hosomaki.

Zdecydowanym atutem są sushi sety dostępne w siedmiu wariantach. Począwszy od małego zestawu rekomendowanego jednej osobie, aż po sety dla wszystkich domowników.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zamówień sushi SEN można dokonać telefonicznie, pod numerem telefonu +48 574 998 856 oraz za pośrednictwem aplikacji UberEats, Glovo, Wolt oraz już niebawem Pyszne.pl.

Nowa playlista SEN warsaw dostępna pod linkiem https://spoti.fi/3oUcytm

das2kor

Podziel się opinią

Share
das2kor
das2kor