Trwa ładowanie...

Sen Pszczoły powraca! W starej tokarni na Kamionku

Toalety w windach, piętrowe łóżka i... fragment tramwaju

Share
Sen Pszczoły powraca! W starej tokarni na Kamionku
d417q88

Toalety w windach, piętrowe łóżka i... fragment tramwaju. Klub Sen Pszczoły powraca. W zupełnie nowym miejscu. Po wielu przeprowadzkach osiądzie na stałe na Kamionku, przy Grochowskiej 301/305. Klub od pożaru pierwszej siedziby przy Inżynierskiej 3 jako Latający Sen Pszczoły gościł w różnych warszawskich lokalizacjach - w Wytwórni Wódek Koneser, a potem na wiślanej barce. Teraz wraca na prawą stronę Wisły.

Praga ucierpiała mocno ostatnimi czasy w związku z budową metra i pożarami, jest teraz kulturalną pustynią, ale nie rozważaliśmy drugiej strony Wisły, ponieważ Sen zawsze był mocno z Pragą związany, a my nadal wierzymy, że można tutaj działać - mówi Wawalove.pl Bartosz Świętek, menedżer klubu - W najbliższej okolicy jest kilka inicjatyw, miejsc i pracowni wartych uwagi, wielu wspaniałych artystów, ale wciąż jest mało „życia”, dlatego zapraszamy wszystkich animatorów do współpracy.

d417q88

Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce na początku marca, na razie klub działa nieregularnie, a przed nami jeszcze dużo pracy przy aranżacji lokalu - dodaje. Nowa lokalizacja Snu Pszczoły to duża hala, w której przez wiele lat była tokarnia. Są tu także 3 mniejsze pomieszczenia. Nie zabrakło tu absurdalnych elementów wystroju, z których znany był klub dotychczas. Powróciły słynne toalety w windzie oraz piętrowe łóżka, znajdziemy tam także niemały kawałek... warszawskiego tramwaju.

W planach jest kontynuacja programu, który realizujemy od lat, imprezy owszem, ale zawsze naszą mocną stroną był teatr, stand-up, slamy i koncerty. Wszystko ogłosimy już niebawem, dlatego warto śledzić naszą stronę www i fanpage - mówi Bartosz Świętek. W najbliższą sobotę odbędzie się tam impreza walentynkowa pt. "Ero Disco", na której zagra m.in. zespół The Calculators.

d417q88

Podziel się opinią

Share
d417q88
d417q88