Trwa ładowanie...

Sen Pszczoły powraca! W starej tokarni na Kamionku

Toalety w windach, piętrowe łóżka i... fragment tramwaju

Share
Sen Pszczoły powraca! W starej tokarni na Kamionku
d4lq78v

Toalety w windach, piętrowe łóżka i... fragment tramwaju. Klub Sen Pszczoły powraca. W zupełnie nowym miejscu. Po wielu przeprowadzkach osiądzie na stałe na Kamionku, przy Grochowskiej 301/305. Klub od pożaru pierwszej siedziby przy Inżynierskiej 3 jako Latający Sen Pszczoły gościł w różnych warszawskich lokalizacjach - w Wytwórni Wódek Koneser, a potem na wiślanej barce. Teraz wraca na prawą stronę Wisły.

Praga ucierpiała mocno ostatnimi czasy w związku z budową metra i pożarami, jest teraz kulturalną pustynią, ale nie rozważaliśmy drugiej strony Wisły, ponieważ Sen zawsze był mocno z Pragą związany, a my nadal wierzymy, że można tutaj działać - mówi Wawalove.pl Bartosz Świętek, menedżer klubu - W najbliższej okolicy jest kilka inicjatyw, miejsc i pracowni wartych uwagi, wielu wspaniałych artystów, ale wciąż jest mało „życia”, dlatego zapraszamy wszystkich animatorów do współpracy.

Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce na początku marca, na razie klub działa nieregularnie, a przed nami jeszcze dużo pracy przy aranżacji lokalu - dodaje. Nowa lokalizacja Snu Pszczoły to duża hala, w której przez wiele lat była tokarnia. Są tu także 3 mniejsze pomieszczenia. Nie zabrakło tu absurdalnych elementów wystroju, z których znany był klub dotychczas. Powróciły słynne toalety w windzie oraz piętrowe łóżka, znajdziemy tam także niemały kawałek... warszawskiego tramwaju.

d4lq78v

W planach jest kontynuacja programu, który realizujemy od lat, imprezy owszem, ale zawsze naszą mocną stroną był teatr, stand-up, slamy i koncerty. Wszystko ogłosimy już niebawem, dlatego warto śledzić naszą stronę www i fanpage - mówi Bartosz Świętek. W najbliższą sobotę odbędzie się tam impreza walentynkowa pt. "Ero Disco", na której zagra m.in. zespół The Calculators.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4lq78v

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lq78v
d4lq78v